• Predvianočná hudobná výchova

• O talenty v 3.B nie je núdza. Žiaci si z vlastnej iniciatívy zorganizovali predvianočný triedny koncert počas hudobnej výchovy, kde predviedli svoje umenie. Koncert si dokonca aj odmoderovali.
          • Pokus na chémii

• Na hodinách chémie sme sa hrali so suchým ľadom, čo je vlastne oxid uhličitý schladený na nízku teplotu.

• Anjelici

• Na hodinách techniky žiaci vyrábali takýchto anjelov pomocou vypaľovačky na drevo.
          • Pytagoriáda v kategórii P3 a P4

• Zablahoželali sme víťazom školského kola matematickej súťaže Pytagoriáda, do ktorej sa 12. 12. 2023 na 1. stupni zapojili všetci žiaci 3. a 4. ročníka.
          • Výzdoba medovníkov

• V 1.C sme si čakanie na Vianoce spríjemnili zdobením medovníkov, ktoré však do Vianoc nevydržia. Všetkým veľmi chutili!