• Lepšie raz urobiť ako dva razy počuť

• ...alebo experiment je vo vyučovaní prírodných vied naozaj dôležitý. Na vyučovaní fyziky, chémie aj biológie sa preto na našej škole snažíme preniknúť do hĺbky prírodných javov práve cez pozorovanie a realizáciu experimentov.
          • Duchovná obnova v Taliansku

• Na začiatku školského roka sme sa zúčastnili duchovnej obnovy v Taliansku. Na Slovensku sa začalo už ochladzovať, no my sme si ešte pár dní užívali leto.

• Modlitba tretiakov

• Budúce prvopríjmajúce deti chcú tiež pomôcť málou troškou dušiam zosnulých. A tak sme sa 3.A vybrali na cintorín v Karlovej Vsi.
          • Šarkaniáda

• Minulý týždeň sa v ŠKD uskutočnila šarkaniáda na školskom dvore. Deti si po oddeleniach púšťali vlastné alebo ručne vyrobené šarkany. Nechýbal im smiech ani dobrá nálada.