• 1. stupeň ZŠ

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA ZŠ PRE ŠKOLSKÝ ROK 2022/2023

Vážení rodičia budúcich prváčikov,

oznamujeme Vám, že so súhlasom Arcidiecézneho školského úradu sa bude v dňoch 18. – 22. 4. 2022 konať zápis do prvého ročníka základnej školy elektronickou formou.

Zápis bude prebiehať v dvoch fázach:

1. fáza – elektronická prihláška

Zápis sa v prvej fáze uskutoční vyplnením elektronickej prihlášky, ktorá bude prístupná na webovej stránke školy iba v čase zápisu od 18. -22. 4. 2022.

Elektronickú prihlášku vyplní zákonný zástupca aj v tom prípade, ak:

• dieťa pokračovalo v plnení povinného predprimárneho vzdelávania v šk. roku 2021/2022,
            • bude žiadať pre dieťa pokračovanie povinného predprimárneho vzdelávania v šk. roku 2022/2023,
            • pôjde o dieťa, ktoré si bude plniť povinnú školskú dochádzku v zahraničí.

Konkrétne pokyny k vyplňovaniu elektronickej prihlášky budú vopred oznámené na našej webovej stránke.

2. fáza- overovanie údajov, rozhovor s riaditeľkou školy

V nasledujúcich dňoch na základe elektronických prihlášok bude vedenie školy pozývať rodičov do školy na presne určený čas.

O konkrétnom čase a spôsobe overovania údajov budeme rodičov vopred informovať.