• Organizačná štruktúra

        • Spojenej školy sv. Františka z Assisi v školskom roku 2020 – 2021

           

          Riaditeľka: PaedDr. Marta Sendeková, PhD.

          Výchovno-vzdelávacia oblasť

          Zástupkyňa riaditeľa pre 1. – 4. ročník: PaedDr. Ingrid Alföldyová, PhD.

          Zástupkyňa riaditeľa pre 5. – 9. ročník: Mgr. Soňa Ďurinová

          Zástupkyňa pre gymnázium a ekonomická zástupkyňa: RNDr. Jana Ertlová

           

          Triedni učitelia:

          Trieda

          Triedny učiteľ

          Pritriedny učiteľ

          1. A

          PaedDr. Dana Macáková

          Viera Dvorčáková

          1. B

          Mgr. Paulína Klučiarová

          Katarína Kiškováčová

          1. C

          Mgr. Mária Bačeková

          Bc. Mária Nováková

          2. A

          Mgr. Irena Surmanová

          Mgr. Katarína Bojkovská

          2. B

          Mgr. Veronika Gálová

          Mgr. Lucia Grossová

          2. C

          Mgr. Simona Sliacka

          Ing. Jana Miglierini

          3. A

          Mgr. Lenka Šníderová

          Eva Horná

          3. B

          Mgr. Lucia Ondrejková

          Mgr. Mária Sojková

          3. C

          Mgr. Katarína Pavlíková

          Lenka Stanová Podstavková

          4. A

          Mgr. Gabriela Šablatúrová

          Mgr. Oľga Mútňanská

          4. B

          PaedDr. Ingrid Alföldyová, PhD.

          Mgr. Veronika Ivančíková

          4. C

          Mgr. Sidónia Gudová

          Dominika Vargová

          4. D

          PaedDr. Iveta Nehajová

          Bc. Adam Kordoš

          5. A

          Mgr. Monika Vaneková

          Mgr. Mária Pastorková

          5. B

          Mgr. Martina Hodosyová, PhD.

          Mgr. Kristína Galambošová

          5. C

          Mgr. Valentín Majerčák

          Mgr. Mária Pastorková

          5. D

          Mgr. Oľga Straková

          Mgr. Kristína Galambošová

          6. A

          Mgr. Miroslav Huntata, PhD.

          Mgr. Ema Dzurušová

          6. B

          Mgr. Viktória Doničová

          Mgr. Mária Grichová

          7. A

          PaedDr. Alžbeta Straková

          Mgr. Lenka Lesňáková

          7. B

          Mgr. Martina Klieštiková

          Mgr. Andrea Pizurová

          7. C

          Mgr. Samuel Murčo

          Mgr. Andrea Pizurová

          8. A

          Ing. Margaréta Vašková

          PhDr. Mária Radičová

          8. B

          PaedDr. Jana Dydňanská

          Mgr. Dagmar Lúčna

          8. C

          Mgr. Daniela Lehocká

          Mgr. Klaudia Luptáková

          9. A

          Mgr. Miroslava Prepilková

          Mgr. Petra Pavelčáková

          9. B

          Mgr. Mária Adamová

          Mgr. Miroslava Prepilková

          9. C

          Mgr. Petra Pavelčáková

          Ing. Alexandra Jenčová

          I. G

          Mgr. Katarína Babinská

          Ing. Andrea Molčányiová

          II. G

          Mgr. Zuzana Kopilová

          Mgr. Anna Nemešová, PhD.

          III. G

          Mgr. Zuzana Spáčilová

          RNDr. Soňa Čižnárová

          IV. G

          RNDr. Soňa Čižnárová

          Mgr. Zuzana Spáčilová

                     

          Netriedni učitelia:

          P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv., P. Jaroslav Cár, OFMConv., P. Róbert Gajderus, OFMConv., Mgr. Ema Dzurušová, Mgr. Kristína Galambošová, Mgr. Mária Grichová, Mgr. Veronika Ivančíková, Ing. Alexandra Jenčová, ThLic. Anna Kišidajová, Mgr. Lenka Lesňáková, Mgr. sr. Klaudia Luptáková, Mgr. Dagmar Lúčna, Ing. Andrea Molčányiová, Mgr. Anna Nemešová, PhD., Mgr. Anna Pastorová, Mgr. Andrea Pizurová, PhDr. Mária Radičová, Ing. Mgr. Viera Šutá

           

          Školský klub detí (ŠKD)

          Vedúca ŠKD: Viera Dvorčáková

          Oddelenie

          Trieda

          Vychovávateľka

          1. oddelenie

          1. A

          Viera Dvorčáková

          2. oddelenie

          1. B

          Katarína Kiškováčová

          3. oddelenie

          1. C

          Bc. Mária Nováková

          4. oddelenie

          2. A

          Mgr. Katarína Bojkovská

          5. oddelenie

          2. B

          Mgr. Lucia Grossová

          6. oddelenie

          2. C

          Ing. Jana Miglierini

          7. oddelenie

          3. A

          Eva Horná

          8. oddelenie

          3. B

          Mgr. Mária Sojková

          9. oddelenie

          3. C

          Lenka Stanová Podstavková 

          10. oddelenie

          4. A + 4. B

          Mgr. Oľga Mutňanská

          11. oddelenie

          4. C + 4. B

          Mgr. Dominika Vargová

          12. oddelenie

          4. D + 4. B

          Bc. Adam Kordoš

           

          Metodické združenie (MZ)

          MZ pre 1. – 2. ročník          

          Vedúca: Mgr. Mária Bačeková

          Mgr. Veronika Gálová, Mgr. Paulina Kľučiarová, PaedDr. Dana Macáková, Mgr. Simona Sliacka, Mgr. Irena Surmanová

           

          MZ pre 3. – 4. ročník          

          Vedúca: Mgr. Lenka Šníderová

          PaedDr. Ingrid Alföldyová, PhD., Mgr. Sidónia Gudová, PaedDr. Iveta Nehajová, Mgr. Lucia Ondrejková, Mgr. Katarína Pavlíková, Mgr. Gabriela Šablatúrová

           

          MZ Anglický jazyk pre 1. – 4. ročník

          Vedúca: Mgr. Gabriela Šablatúrová

          Mgr. Veronika Gálová, PaedDr. Iveta Nehajová, Mgr. Lucia Ondrejková

           

          MZ ŠKD       

          Vedúca: Ing. Jana Miglierini

          Viera Dvorčáková, Mgr. Katarína Bojkovská, Mgr. Lucia Grossová, Eva Horná,  Katarína Kiškováčová, Bc. Adam Kordoš, Mgr. Oľga Mútňanská, Bc. Mária Nováková, Lenka Stanová Podstavková, Mgr. Mária Sojková, Mgr. Dominika Vargová

           

          Predmetová komisia (PK)

          PK  Slovenský jazyk

          Vedúca: PhDr. Mária Radičová

          Mgr. Kristína Galambošová, Mgr. Samuel Murčo, Mgr. Petra Pavelčáková, PaedDr. Alžbeta  Straková

           

          PK Cudzie jazyky    

          Vedúca: Ing. Andrea Molčányiová

          Ing. Alexandra Jenčová, Mgr. sr. Klaudia Luptáková, Mgr. Andrea Pizurová, Mgr. Miroslava  Prepilková, Mgr. Zuzana Spáčilová, Ing. Margaréta Vašková

                     

          PK Matematika        

          Vedúca: RNDr. Soňa Čižnárová

          Mgr. Mária Adamová, Mgr. Ema Dzurušová, Mgr. Martina Hodosyová, PhD., Mgr. Zuzana  Kopilová, Mgr. Monika Vaneková

           

          PK Informatika       

          Vedúca: Mgr. Daniela Lehocká

          RNDr. Jana Ertlová, Mgr. Ema Dzurušová, Mgr. Dagmar Lúčna, Mgr. Katarína Pavlíková, Mgr. Irena Surmanová, Mgr. Lenka Šníderová

                     

          PK Katolícke náboženstvo 

          Vedúca: Mgr. Soňa Ďurinová

          P. Lucjan Maria Bogucki, OFM Conv., P. Jaroslav Cár, OFM  Conv., P. Róbert Gajderus, OFM Conv., Mgr. Mária Grichová, Mgr. Veronika Ivančíková, ThLic.  Anna Kišidajová, Mgr. Mária Pastorková, Ing. Mgr. Viera Šutá

           

          PK Človek a spoločnosť      

          Vedúca: PaedDr. Alžbeta Straková

          Mgr. Viktória Doničová, RNDr. Soňa Čižnárová, PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Samuel Murčo, Mgr. Anna Nemešová, PhD., Mgr. Oľga Straková

                     

          PK Prírodné vedy    

          Vedúca: Mgr. Katarína Babinská

          RNDr. Jana Ertlová, Mgr. Mária Adamová, Mgr. Martina Hodosyová, PhD., Mgr. Martina  Klieštiková, Mgr. Zuzana Kopilová, Mgr. Daniela Lehocká, Mgr. Oľga Straková

           

          PK Kultúra tela       

          Vedúci: Mgr. Miroslav Huntata, PhD.

          PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Valentín Majerčák

           

          PK Kultúra ducha   

          Vedúca: Mgr. Petra Pavelčáková

          Mgr. Viktória Doničová, PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Kristína Galambošová, Mgr.  Mária  Grichová, Mgr. Miroslav Huntata, PhD., Mgr. Martina Klieštiková, Mgr. Lenka  Lesňáková, Mgr. Valentín Majerčák, Mgr. Mária Pastorková, Mgr. Monika  Povodová,  Mgr. Oľga Straková

           

          MZ a PK intervenčných, poradenských a preventívnych aktivít (IPPA)

          Vedúci: Mgr. Eva Poláková

          PaedDr. Viktória Kuricová, Mgr. Petra Pavelčáková, Mgr. Jaroslava Dedinská, Mgr. Oľga Straková      

           

          Kariérny poradca a koordinátor T5 a T9: Mgr. Petra Pavelčáková

          Školský psychológ a výchovný poradca: Mgr. Eva Poláková

          Špeciálny pedagóg: PaedDr. Viktória Kuricová

          Asistent učiteľa: Mgr. Jaroslava Dedinská

          Koordinátor univerzálnej prevencie a environmentálnej výchovy: Mgr. Oľga Straková

          Digitálne technológie: Mgr. Daniela Lehocká

           

          Správno-ekonomická oblasť

          Tajomníčka: Ing. Iveta Lenčová

          Mzdárka: Ing. Jela Sumbalová

          Ekonómka: Ing. Zuzana Kamenická

           

          Hospodárska oblasť

          Správca budov K32 a V20: Kornel Maťko

          Správca športových zariadení na K32: Ing. Ivan Baláž

          Školník: Marián Talajka

          Vrátnik na K32: Mgr. Ján Takáč

          Vrátnik na V20: Erika Čulenová, Karol Karner

          Údržbár: Martin Sirota

          Upratovanie na K32: Mária Zoubková, Andrea Diky, Jana Karnerová, Pavol Dedík

          Upratovačky na V20: Jana Dedíková, Monika Vrábliková, Silvia Zapalová

           

          Duchovná oblasť

          Duchovný správca: P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv.

          Kňazi: P. Jaroslav Cár, OFMConv.,  P. Róbert Gajderus, OFMConv.

           

          Digitálne technológie

          Vedúca PK informatiky: Mgr. Daniela Lehocká

          Správca siete: Ing. Imrich Kavečanský (Tristar-TECH s.r.o.)