• Organizačná štruktúra

          • Organizačná štruktúra

          • Organizačná štruktúra školy Spojenej školy sv. Františka z Assisi v školskom roku 2020 – 2021

            Aktualizácia k 01. 09. 2021

             

            Riaditeľka: PaedDr. Marta Sendeková, PhD.

             

            Výchovno-vzdelávacia oblasť

            Zástupkyňa riaditeľa pre 1. – 4. ročník: Mgr. Gabriela Šablatúrová

            Zástupkyňa pre 5. – 9. ročník: Mgr. Soňa Ďurinová

            Zástupkyňa pre gymnázium a ekonomická zástupkyňa: RNDr. Jana Ertlová

             

            Triedni učitelia:

            Trieda

            Triedny učiteľ

            Pritriedny učiteľ

            1. A

            Mgr. Paulína Klučiarová

            Alena Králová

            1. B

            Mgr. Ľubica Konečná

            Ing. Iveta Lenčová

            1. C

            PaedDr. Iveta Nehajová

            Viera Dvorčáková

            2. A

            PaedDr. Dana Gascho Macák

            Viera Dvorčáková

            2. B

            Mgr. Simona Sliacka

            Bc. Martina Mederyová

            2. C

            Mgr. Mária Bačeková

            Bc.. Mária Nováková

            3. A

            Mgr. Irena Surmanová

             Mgr. Martina Matečková

            3. B

            Mgr. Oľga Mutňanská

            Mgr. Veronika Ivančíková

            3. C

            Mgr. Veronika Ivančíková

            Mgr. Michal Ficík

            4. A

            Mgr. Lenka Šníderová

            Mgr. Lucia Janečková

            4. B

            Mgr. Lucia Janečková

            Bc. Adam Kordoš

            4. C

            Mgr. Katarína Pavlíková

            Lenka Podstavková Stanová

            5. A

            Mgr. Petra Pavelčáková

            Mgr. Mária Baňasová

            5. B

            Mgr. Adriana Slaninová

            Mgr. Katarína Feješová

            5. C

            Mgr. Kristína Galambošová

            Mgr. Miroslava Prepilková

            5. D

            Mgr. Miroslava Prepilková

            Mgr. Katarína Feješová

            6. A

            Mgr. Monika Vaneková

            Mgr. Mária Baňasová

            6. B

            Mgr. Martina Hodosyová, PhD.

            Mgr. Mária Grichová

            6.C

            Mgr. Valentín Majerčák

            Mgr. Mária Grichová

            6.D

            Mgr. Oľga Straková

            Mgr. Dagmar Lúčna

            7. A

            Mgr. Miroslav Huntata, PhD.

            Mgr. Ema Dzurušová

            7. B

            Mgr. Viktória Doničová

            Ing. Alexandra Jenčová

            8. A

            PaedDr. Alžbeta Straková

            Mgr. Lenka Lesňáková

            8. B

            Mgr. Andrea Pizurová

            RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová

            8. C

            Mgr. Samuel Murčo

            RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová

            9. A

            Ing. Margaréta Vašková

            PhDr. Mária Radičová

            9. B

            PaedDr. Jana Dydňanská

            Ing. Mgr. Viera Šutá

            9. C

            Mgr. Daniela Lehocká

            Mgr. Klaudia Luptáková

            I. G

            Mgr. Mária Adamová, PhD.

            RNDr. Soňa Čižnárová

            II. G

            Mgr. Katarína Babinská

            Ing. Andrea Molčányiová

            III. G

            Ing. Andrea Molčányiová

            Mgr. Katarína Babinská

            IV. G

            Mgr. Zuzana Spáčilová

            RNDr. Soňa Čižnárová

                       

            Netriedni učitelia:

            Mgr. Mária Baňasová, P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv., P. Jaroslav Cár, OFMConv., RNDr. Soňa Čižnárová, Mgr. Ema Dzurušová, Mgr. Mária Grichová, Mgr. Katarína Feješová, Ing. Alexandra Jenčová, Mgr. Anna Kameniarová, P. Peter Kozma, OFMConv., Žofia Kružliaková, Mgr. Lenka Lesňáková, Mgr. sr. Klaudia Luptáková, Mgr. Dagmar Lúčna, RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová, Mgr. Monika Povodová, PhDr. Mária Radičová, Mgr. sr. Michaela Jana Ševčíková, Ing. Mgr. Viera Šutá

             

            Školský klub detí (ŠKD)

            Vedúca ŠKD: Viera Dvorčáková

            Oddelenie

            Trieda

            Vychovávateľka

            1. oddelenie

            1. A

            Alena Králová

            2. oddelenie

            1. B

            Ing. Iveta Lenčová

            3. oddelenie

            1. C

            Viera Dvorčáková

            4. oddelenie

            2. A

            PaedDr. Viktória Kuricová Dis.

            5. oddelenie

            2. B

            Bc. Martina Mederyová

            6. oddelenie

            2. C

            Bc. Mária Nováková

            7. oddelenie

            3. A

            Mgr. Martina Matečková

            8. oddelenie

            3. C

            Mgr. Michal Ficík

            9. oddelenie

            4. A

            Mgr. Anna Kameniarová

            10. oddelenie

            4. B

            Bc. Adam Kordoš

            11. oddelenie

            4.C

            Lenka Podstavková Stanová

             

            Metodické združenie (MZ)

             

            MZ pre 1. – 2. ročník          

            Vedúca: Mgr. Mária Bačeková

            PaedDr. Dana Gascho Macák, Mgr. Paulína Klučiarová, Mgr. Ľubica Konečná, PaedDr. Iveta Nehajová, Mgr. Simona Sliacka

             

            MZ pre 3. – 4. ročník          

            Vedúca: Mgr. Lenka Šníderová

            Mgr. Veronika Ivančíková, Mgr. Oľga Mutňanská, Mgr. Lucia Janečková, Mgr. Katarína Pavlíková, Mgr. Irena Surmanová, Mgr. Gabriela Šablaturová

             

            MZ Anglický jazyk pre 1. – 4. ročník

            Vedúca: Mgr. Lucia Janečková

            PaedDr. Iveta Nehajová, Mgr. Anna Kameniarová, Mgr. Paulína Kľučiarová,, Mgr. Ľubica Konečná, Mgr. Gabriela Šablaturová

             

            MZ ŠKD       

            Vedúca: Bc. Mária Nováková

            Viera Dvorčáková, Mgr. Michal Ficík, Eva Horná, Bc. Adam Kordoš, Alena Králová, Ing. Iveta Lenčová, Mgr. Martina Matečková ,Bc. Martina Mederyová, Lenka Stanová Podstavková,

             

            Predmetová komisia (PK)

             

            PK  Slovenský jazyk

            Vedúci: Mgr. Samuel Murčo

            Mgr. Kristína Galambošová, Mgr. Petra Pavelčáková, PaedDr. Alžbeta Straková, PhDr. Mária Radičová

             

            PK Cudzie jazyky   

            Vedúca: Mgr. Adriana Slaninová

            Ing. Alexandra Jenčová, Mgr. sr. Klaudia Luptáková, Ing. Andrea Molčányiová, Mgr. Andrea Pizurová, Mgr. Miroslava Prepilková, Mgr. Zuzana Spáčilová, Ing. Margaréta Vašková

                       

            PK Matematika a informatika      

            Vedúca: Mgr. Martina Hodosyová, PhD.

            Mgr. Mária Adamová, Mgr. Ema Dzurušová, Žofia Kružliaková PhD., RNDr. Soňa Čižnárová, Mgr. Dagmar Lúčna, Mgr. Feješová, Mgr. Monika Vaneková

             

            PK Katolícke náboženstvo 

            Vedúca: Mgr. Michaela Ševčíková

            P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv., P. Jaroslav Cár, OFMConv., P. Peter Kozma, OFMConv., Mgr. Soňa Ďurinová, Mgr. Mária Grichová, Mgr. Veronika Ivančíková, Ing. Mgr. Viera Šutá

             

            PK Dejepis, geografia a občianska náuka           

            Vedúca: RNDr. Soňa Čižnárová

            Mgr. Viktória Doničová, PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Feješová, Mgr. Samuel Murčo, Mgr. Oľga Straková, PaedDr. Alžbeta Straková

                       

            PK Chémia, biológia a fyzika

            Vedúca: Mgr. Mária Adamová, PhD.

            Mgr. Katarína Babinská, RNDr. Jana Ertlová, Mgr. Martina Hodosyová, PhD., Mgr. Daniela Lehocká, RNDr.  Melušová Kutarňová, PhD., Mgr. Oľga Straková

             

            PK Telesná a športová výchova, Výtvarná výchova, Hudobná výchova, Technika, Umenie a kultúra

            Vedúci: Mgr. Valentín Majerčák

            Mgr. Mária Baňasová, PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Miroslav Huntata, PhD., Mgr. Lenka Lesňáková, Mgr. Melušová Kutarňová, Mgr. Monika Povodová,  Mgr. Oľga Straková, Ing. Margaréta Vašková

             

            Kariérny poradca a koordinátor T5 a T9: Mgr. Petra Pavelčáková

            Školský psychológ a výchovný poradca: Mgr. Eva Poláková, Mgr. Monika Motýľová

            Špeciálny pedagóg: PaedDr. Viktória Kuricová,  Mgr. Lucia Grossová

            Asistent učiteľa: Mgr. Jaroslava Dedinská, Katarína Kiškováčová, Bc. Alan Lano, Mgr. Adam Dulanský, DiS.

            Koordinátor univerzálnej prevencie a enviromentálnej výchovy: Mgr. Oľga Straková

             

            Správno-ekonomická oblasť

            Tajomníčka: Lenka Púčeková

            Mzdy a personálna agenda: Ing. Jela Sumbalová, Ing. Iveta Lenčová

            Ekonómka: Ing. Zuzana Kamenická

             

            Hospodárska oblasť

            Správca budov K32 a V20: Kornel Maťko

            Zástupca správcu budov K32 a V20: Igor Chrástek

            Školník: Kristián Beskyd

            Vrátnik na K32: Mgr. Ján Takáč

            Vrátnik na V20: Edita Červenková

            Upratovačky na K32: Mária Zoubková, Andrea Diky

            Upratovačky na V20: Jana Dedíková, Monika Vrábliková, Natália Gewislerová

             

            Duchovná oblasť

            Duchovný správca: P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv.

            Kňazi: P. Jaroslav Cár, OFMConv.,  P. Peter Kozma, OFMConv.

             

            Digitálne technológie

            Správca siete: Bc. Patrik Milan

            Správca siete: OneGuard, s.r.o.