• 100 dobrých skutkov

• Počas pôstu si veľa ľudí dáva rôzne výzvy či sebazaprenia. Ani my, žiaci 5.D, nie sme výnimkou. Celých 40 dní sme sa snažili robiť dobré skutky a zároveň si ich všímať u svojich spolužiakov, aby sme ich takto spoločne nazbierali až 100.

• Krížová cesta v ŠKD

• Vychovávatelia v ŠKD spolu s deťmi v jednotlivých oddeleniach pred veľkonočnými prázdninami zrealizovali akciu ,,Krížová cesta", ktorou si pripomenuli obetu a veľký skutok lásky nášho Pána Ježiša Krista.
          • Školská zrelosť dieťaťa

• Milí rodičia,

v tieto dni prebieha elektronický zápis do 1. ročníka. Je možné, že ste v situácii, keď sa rozhodujete či Vašu ratolesť tohto roku prihlásiť do školy, alebo radšej ešte počkať.

• Anglický program v 1. ročníku ZŠ

• V spolupráci s jazykovou školou Elitenglish sme v školskom roku 2021/2022 úspešne odštartovali anglický program v prvých ročníkoch základnej školy. V budúcom školskom roku 2022/2023 plánujeme v spolupráci pokračovať a v prípade záujmu rodičov vytvoriť anglické triedy v prvých ročníkoch.

• Krížová cesta v 1.A

• Žiaci I.A počas Veľkého týždňa spoločne prosili o milosti, ktoré potrebujeme. Ospravedlnili sa za chyby, ktoré sme urobili, a poďakovali Ježišovi za všetky Jeho prejavy lásky voči nám a našim rodinám v modlitbe krížovej cesty v prírode.
          • Krížová cesta v 1.B

• Deti z 1.B vytvorili počas pôstu krížovú cestu z prírodného materiálu, ktorý si samy nazbierali v lese a k nej aj výtvarné stvárnenie jednotlivých zastavení. Teraz skrášľuje vestibul školy na V20.
          • Nočná krížová cesta

• Komorné zloženie žiakov 1.G sa za tmy sobotnej noci zúčastnilo spoločnej modlitby krížovej cesty v Marianke. Milá osobná atmosféra nás všetkých povzbudila k hlbšej príprave na "týždeň, ktorý zmenil svet".
          • Ekoolympiáda

• Naši žiaci 5. ročníka sa zúčastnili pilotného ročníka Ekoolympiády.

V kategórii žiaci 5. a 6.ročníka a príma SŠ sa v prvom kole zúčastnilo 1192 žiakov z celého Slovenska. Naša žiačka Zuzana K. z 5.C sa umiestnila na 1. mieste.