• Vyrob si vlastný betlehem

• Žiaci prvého stupňa sa pred Vianocami zapojili do aktivity „vyrob si vlastný betlehem“. Ďakujeme všetkým zúčastnením za pekné a inšpiratívne nápady.
          • Najkrajší betlehem

• Narodenie Ježiška v jasličkách mali žiaci 1.C možnosť zachytiť vlastnou tvorbou Betlehemu. Žiaci rozvíjali svoju kreativitu, predstavivosť a vzťah k vianočným tradíciám. Jedinečná tvorba žiakov bude v triede vystavená do začiatku februára.
          • 800. výročie Františkových jasličiek

• Žiaci 1. stupňa si včera v rámci adventnej adorácie pripomenuli 8oo-sté výročie prvých Františkových jasličiek. Takto naživo sme mohli lepšie prežiť a pripomenúť si narodenie nášho Spasiteľa.
          • Vianočná pošta

• Žiaci 4.A a 4.B sa zapojili počas hodín slovenského jazyka do akcie "Vianočná pošta". Vyrobili vianočné pozdravy, ktoré následne poslali starým ľuďom do Strediska sociálnej pomoci v Košiciach.
          • Návšteva domova dôchodcov

• Posledný školský deň v tomto roku sme sa presvedčili o tom, že zázraky sa dejú za našou komfortnou zónou. My zo 6.B. triedy sme vystúpili z našich ,,zaužívaných koľají" a navštívili sme domov dôchodcov Jeseň života v Dúbravke.
          • Duchovná obnova žiakov

• Posledný deň pred vianočnými prázdninami, 21. 12. 2023, prežili žiaci 2. stupňa ZŠ a gymnázia prvé dve hodiny v prítomnosti Toho, ktorý nám ukázal, ako sa žije Láska.