• Študentský ples

• Síce z horúceho, ale z o to úprimnejšieho študentského srdca si Vás dovoľujeme pozvať na GYMNAZIÁLNY PLES 2024, ktorý otvorí svoje brány 10. februára v priestoroch Karloveského centra kultúry (KCK – Kamel klub). V sále Vás privítame už od 17:40, no ples bude slávnostne otvorený o 18:00.

• Deň bezpečného internetu

• Dnes, 6.2., si pripomíname Deň bezpečného internetu. Pre našich žiakov je aktivita na internete bežnou súčasťou ich životov, avšak spolu so zaujímavým či zábavným obsahom a zjednodušením udržiavania kontaktov, prichádzajú zároveň aj nástrahy a rôzne riziká.
          • Deň komplimentov

• Všetci občas potrebujeme zažiť príjemný pocit zvláštnosti a dôležitosti. K tomuto pocitu nám často pomôže úprimný kompliment, ktorý vyvolá úsmev na tvári, pomôže človeku nadobudnúť sebavedomie, úctu k sebe, ale aj úctu k druhým.