• Gratulujeme k výhre!

• Srdečne blahoželáme nášmu kolegovi Stanislavovi Bujdovi k výhre v súťaži Virtuálnej knižnice o NAJ učiteľa mesiaca november 2023 a k jeho oceneniu Krajský stredoškolský učiteľ mesiaca - 1. miesto za Bratislavský kraj.
          • Poďakovanie našim rodičom a firme AT&T

• Vďaka aktivite našich rodičov, konkrétne pána Andreja Balogha, sa podarilo získať pre našu školu pätnásť notebookov spolu s monitormi a kompletnou výbavou prostredníctvom zamestnaneckého grantu spoločnosti AT&T.
          • Pozvánka na Vianočný bazár

• Srdečne Vás pozývame na náš každoročný Vianočný bazár, ktorý sa uskutoční v dňoch štvrtok (30. 11. 2023) a piatok (1. 12. 2023), v popoludňajších hodinách od 14:30 hod. do 16:00 hod. Tešíme sa na Vás!
              Vaše deti a pani vychovávatelia.

• Tvorivé dielničky v 1.A

• Ako každý rok, tak aj tento, sa bude konať na našej škole Vianočný bazár (minitrhy), na ktorom budú deti predávať svoje výrobky. Výťažok pôjde na podporu činnosti ŠKD.