• Z aktivít gymnázia

• Exkurzia do Švajčiarska

• 18.03.2021 19:37
          • Okrem rôznych výletov, škola organizuje exkurzie aj za hranice Slovenska. Švajčiarsky Zürich ohúril mnohých. Návšteva CERNu a pracoviska Google, ponúkla žiakom pohľad do vnútra toho, ako to vlastne funguje. Žiaci trávili čas aj v samotnom meste, kde si mohli pozrieť historické pamiatky a vidieť tunajší život.

• Filmová noc v škole

• 24.03.2021 22:18
          • Žiaci v školskej rade prichádzajú s nápadmi, ako obohatiť mimoškolský život. Jeden z týchto nápadov sa niesol minulého roku vo filmovom duchu. Z piatka na sobotu bežal počas noci filmový maratón, kde si žiaci mohli vybrať, aký film chcú pozerať. Iná trieda, iný film.

• Imatrikulácia pre prvákov

• 18.03.2021 19:30
          • Imatrikulácia prvákov je tradíciou každej školy. No tá naša túto tradíciu obohacuje o duchovnú obnovu a dvojdňový pobyt. Spoločnosť prvákom robili žiaci druhého ročníka, ktorí si pre nich pripravili zaujímavý program.

• Lyžiarsky výcvik

• 24.03.2021 22:18
          • Škola myslí aj na tých, ktorí by sa okrem nadobúdania vedomostí, radi naučili lyžovať. Prváci a druháci takto môžu absolvovať lyžiarsky výcvik spolu s učiteľmi.

• Športové podujatia

• 24.03.2021 22:18
          • V zdravom tele zdravý duch! Športové súťaže sa pomaly, ale isto, stávajú každoročnou súčasťou školského roka. Jednou z takýchto akcií bol aj turnaj vo volejbale medzi triedami gymnázia, ktorý vyvrcholil súbojom výherného tímu s tímom učiteľov.

• Duchovný život

• 18.03.2021 19:22
          • Duchovné spoločenstvo môžeš tvoriť so svojimi spolužiakmi na svätej omši, ktorú máme spolu raz týždenne ako celá škola, kostol máme totiž hneď za rohom.
          • Vianočné večierky

• 18.03.2021 19:18
          • Vianočný večierok je v samotnej réžii triedy. Pred Vianocami sa takto môžu naši žiaci spolu zabaviť a stráviť spoločný čas.

• Plesy

• 18.03.2021 19:14
          • A pre tých, na ktorých stužková ešte len čaká, je tu ples  so svojím nezameniteľným čarom vďaka skvelej atmosfére a osobitej téme.
          • Stužková

• 24.03.2021 22:19
          • Na maturantov okrem skúšky dospelosti, čaká aj stužková slávnosť, ako záverečná bodka za štvorročným štúdiom na gymnáziu.