• Fašiangy v ŠKD

• Minulý týždeň v oddeleniach ŠKD prebiehala akcia: Karneval - fašiangové masky. Deti sme zábavnou formou v maskách chceli oboznámiť s ľudovými tradíciami cez fašiangové hry a piesne.
          • Fašiangy v maskách

• Vo štvrtok 8. 2. sme si na 1. stupni deň obzvláštnili tým, že sme mali vyučovanie v karnevalových maskách. Týmto sme aj zavŕšili fašiangové obdobie a začíname prípravu na pôstne obdobie.
          • Študentský ples

• Síce z horúceho, ale z o to úprimnejšieho študentského srdca si Vás dovoľujeme pozvať na GYMNAZIÁLNY PLES 2024, ktorý otvorí svoje brány 10. februára v priestoroch Karloveského centra kultúry (KCK – Kamel klub). V sále Vás privítame už od 17:40, no ples bude slávnostne otvorený o 18:00.

• Deň bezpečného internetu

• Dnes, 6.2., si pripomíname Deň bezpečného internetu. Pre našich žiakov je aktivita na internete bežnou súčasťou ich životov, avšak spolu so zaujímavým či zábavným obsahom a zjednodušením udržiavania kontaktov, prichádzajú zároveň aj nástrahy a rôzne riziká.