• Fotokútik

• Štvrtáci si spríjemnili čas čakania na Vianoce a "napiekli" perníček a "vygúľali" snehuliaka. Obaja Vás očakávajú vo vestibule V20.
          • Festival vody

• Dnes dievčatá zo 7.C reprezentovali našu školu vo finále celoslovenskej súťaže Bratislavskej vodárenskej spoločnosti "Festival vody".
          • Listy Ježiškovi

• V piatok žiaci z 2.C triedy počas ŠKD písali svoje túžby a priania Ježiškovi na jeho známu adresu 999 99 Ježiško. Deti už netrpezlivo čakajú na jeho odpoveď.
          • Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok

• V predvianočnom čase sme sa spolu s deťmi na prvom stupni na Veternicovej rozhodli potešiť srdcia seniorov v domovoch dôchodcov, a tak sme sa zapojili do projektu Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok.
          • Náboj Junior

• V piatok  25. 11. 2022 sa dva tímy z našej školy zúčastnili celoslovenskej matematicko-fyzikálnej súťaže Náboj Junior, ktorá sa konala v UPC.
          • Vianočný bazár

• Milí rodičia, srdečne vás pozývame na tradičný Vianočný bazár v našej škole na V20.
              Všetky informácie nájdete v priloženom plagáte.

Vaše vychovávateľky a vychovávateľ