• Návrat do minulosti

• Na hodine výtvarnej výchovy sa žiaci 1.C preniesli do dávnej minulosti a okúsili praveké umenie. Pomocou kávy a uhlíka vznikali pod ich šikovnými rukami jaskynné maľby.
          • Stavanie v snehu

• Minulý týždeň prebiehala v popoludňajších hodinách (ŠKD) akcia s názvom ,,Stavanie v snehu“. Cieľom akcie bolo spoločne vytvoriť bielu krásu zo "snehu" v podobe jednej snehovej sochy.
          • Valentínska pošta

• Dňa 14. februára sa v našej škole konala akcia Valentínska pošta. Zapojili sa nielen gymnazisti, ale aj druhý stupeň ZŠ.
          • Karneval

• Dňa 13.02. sme so žiakmi 1. a 2. ročníka zažili vyučovanie v maskách a doobedie plné hier, radosti a tanca.
          • DOD na Prírodovedeckej fakulte UK

• 10. 2. 2023 sa naši študenti zúčastnili DOD Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave. Po úvodnej prednáške o možnostiach štúdia a podmienkach prijatia sme si prezreli zaujímavé expozície odborných pracovísk - biologické, environmentálne, chemické, geografické aj geologické.
          • Slovo bolo u Boha - úspech

• Naši žiaci z 1. stupňa sa dnes zúčastnili krajského kola recitačnej súťaže "...a Slovo bolo u Boha...", ktoré sa konalo na cirkevnej Spojenej škole sv. Františka Assiského v Malackách. Žiaci nás veľmi potešili.

• Biblická olympiáda

• Dňa 27. 1. 2023 sa v školskom kole Biblickej olympiády stretlo 18 tímov zložených zo žiakov ZŠ a gymnázia. Všetkých spájala chuť a túžba spoznať, ako účinkoval Boh v živote Nehemíáša, Judit, Ester a apoštola Petra.
          • Riaditeľské voľno

• Na základe Zákona 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa § 150, odsek 5, dňa 27. februára 2023 (pondelok) udeľujem žiakom Spojenej školy sv. Františka z Assisi riaditeľské voľno z organizačných dôvodov súvisiacich so vzdelávaním učiteľov.