• Model bunky

• Žiaci šiesteho ročníka mali za úlohu vytvoriť model rastlinnej alebo živočíšnej bunky. Tieto modely si viete pozrieť vo vitríne pri učebni chémie alebo v našej galérii fotiek.
          • Vianočný punč 2022

• V stredu, 21.12. 2022, rodičia, učitelia i deti našej školy strávili príjemný spoločný večer pri divadelnom predstavení, hudbe, punči a kapustnici.
          • Adorácia

• Adorácia je jedným z najkrajších spôsobov modlitby a poďakovania. Celá naša škola sa teda modlila a ďakovala, pretože bolo zač.
          • Betlehem v 1.A

• Deti z 1.A sa už veľmi tešia na Vianoce a príchod Ježiška. Pripravili pekné Betlehemy, aby mohol byť v každom jednom z nich.
          • Obhajoby

• Pondelkové popoludnie sa nieslo v akademickom duchu - budúci maturanti obhajovali svoje záverečné seminárne práce z biológie.