• Svätý František futbal cup

• Na sviatok sv. Františka z Assisi si žiaci deviateho ročníka spolu s gymnaziálnymi triedami zmerali sily o putovný pohár. Najlepšie sa darilo družstvu tretiakov, ktoré nestratilo v turnaji ani jeden bod.
          • Knižnica je odteraz otvorená každý deň

• Milí žiaci a študenti, keďže knihy sú základom vzdelania a čítanie sa k jeseni hodí, rozhodli sme sa, že knižnica bude pre vás dostupná každý deň počas celého roka. V stredu poobede a v ostatné dni počas veľkej prestávky.
          • Putovanie po stopách sv. Františka

• Piataci boli po omši navštíviť kapucínsky kostol - Kostol sv. Štefana, uhorského kráľa. Potom navštívili aj františkánsky kostol - Kostol Zvestovania Pána, kde bola celodenná adorácia.

• Divadelné predstavenie - Život sv. Františka z Assisi

• Dňa 4. októbra sme spoločne slávili sviatok sv. Františka z Assisi, patróna našej školy. Jednou z viacerých zaujímavých akcií bolo divadelné predstavenie Život sv. Františka z Assisi, ktoré mohli sledovať žiaci druhého stupňa ZŠ.
          • Ohňová šou

• 3. októbra k nám zavítala skupina Fandango, ktorá pri príležitosti Týždňa sv. Františka pripravila pútavú ohňovú šou.