• Zasvätenie Panne Márii

• Na narodeniny Panny Márie, 8. 9. 2022, si deti 4. ročníka obnovili svoje zasvätenie Panne Márii a poslali jej darček, duchovnú kyticu do Lurdskej jaskynky na Hlbokej ceste. Na vyrobené kvietky napísali svoje osobné vyznania lásky k nej.
          • Príhovor riaditeľky školy

• Milí kolegovia, milí rodičia a milí žiaci,
              srdečne vás vítam na začiatku otvorenia nového školského roka 2022/2023. Verím, že ste prežili pekné prázdniny, ktoré nám pripomína aj dnešné slnečné počasie a načerpali nové sily k nastávajúcej spoločnej práci.

• Začiatok školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia a milí žiaci,

školský rok 2022/2023 začneme spoločne 5. septembra 2022 o 8.30 hod. slávnostnou svätou omšou Veni Sancte pre 1. stupeň v Kostole Narodenia Panny Márie na Dlhých dieloch a pre 2. stupeň a gymnázium v Kostole sv. Františka z Assisi v Karlovej Vsi.

• Úspech v medzinárodnej ekosúťaži

• Žiak našej školy, Šimon Konečný z 8.B, sa zapojil do medzinárodnej eko-umeleckej súťaže Dunajský majster umenia, ktorú organizuje Global Water Partnership Central and Eastern Europe (GWP CEE) spolu s Medzinárodnou komisiou pre ochranu Dunaja (ICPDR).