• Turnaj loptových hier

• V týždni 9. - 16. 5. sme mali v ŠKD turnaj loptových hier. Každá trieda mala vyčlenený jeden deň. Deti si zahrali futbal, florbal aj vybíjanú.
          • Žiacka konferencia 2022

• Dňa 4. 5. sme sa stretli na prezentačnom dni Žiackej konferencie, aby sme si vypočuli príspevky našich gymnazistov o témach, ktoré sú im blízke.
          • Exkurzia v Národnej banke Slovenska

• Žiaci 4.C sa v uplynulých dňoch zúčastnili vzdelávacieho programu Príjem a práca v Národnej banke Slovenska. Okrem získania nových poznatkov o peniazoch, ich vzniku či výrobe si vyskúšali odhaliť aj falošné bankovky.
          • Úspech na Majstrovstvách okresu v zrýchlenom šachu

• Srdečne gratulujeme Andrejovi Krupovi (7.A), Matejovi Vaškovi (5.A), Jurajovi Jursovi (5.C) a Kataríne Kralovičovej (8.A), ktorí rozohrali kráľovskú hru veľmi dobre, keďže si odniesli 1. miesto v zrýchlenom šachu.
          • Sadíme!

• V stredu 4. 5. nastal pre žiakov 4.A dlho očakávaný deň. Konečne vysádzali na školskej terase priesady rastlín, ktoré si sami vypestovali zo semien. A to za oknom svojej vlastnej triedy smiley