• Kvet pre každú mamu

• V priebehu minulého týždňa sme si v ŠKD pripomenuli krásny sviatok, Deň matiek. Náš školský dvor sme premenili na záhradu, v ktorej bol Kvet pre každú mamu.
          • Oslávme spolu Deň detí!

• Pripravené sú zábavné stanovištia, interaktívny koncert a sladké prekvapenie pre deti - koláčiky, pagáče aj guláš pre všetkých. Počasie nám, dúfajme, bude priať. O dobrú náladu sa postaráme všetci spoločne.

• Biblická olympiáda

• Nosnou témou Biblickej olympiády v školskom roku 2021/2022 bolo Putovanie za cieľom z kníh Jozue, Tobiáš a Skutky apoštolov.

• Upratali sme!

• Úspešne sa nám podarilo upratať aspoň časť Karlovej Vsi.  Ďakujeme všetkým, ktorí s odhodlaním našli aj tie najmenšie smietky v prírode.
          • Literárny úspech v 3.G

• Žiačka našej školy, Vanessa Hodasová z 3.G, sa zúčastnila 1. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže Prekroč svoj tieň. Máme radosť z umiestnenia v súťaži na 4. mieste.