• Projekt Učím Teba, učím seba!

• V rámci nadviazania výborných kontaktov s Gymnáziom Pavla Jozefa Šafárika v Rožňave, ktoré patrí medzi najlepšie v Košickom kraji, sme v rámci dištančných hodín slovenského jazyka uskutočnili vzájomné online vyučovanie.

• Netradičná vianočná pekáreň

• Severný pól sme si požičali do 4.C a spoločnými silami sme "napiekli" vianočné ozdoby. Dali sme do toho celé srdce a potešili našich najbližších.

Vianoční smajlíci zo 4.C

• Snehová nádielka

• Čo to vidieť z okna triedy?

Napadol nám biely sneh.

Radosť žiari v očiach detí,

snehuliaka máme hneď.

• Sväté omše v triedach

• Veľkým požehnaním, aj v tomto adventnom čase, sú pre nás triedne sväté omše. Konajú sa vďaka obetavosti našich pátrov minoritov. Patrí im naša vďaka a úcta.
              S láskou žiaci a učitelia prvého stupňa.
          • List Ježiškovi

• Počas adventu sa aj naši druháčikovia začali pripravovať na Vianoce. Ako všetky deti, aj ony sa veľmi tešia na prekvapenia, ktoré si nájdu pod vianočným stromčekom.