• Ružence zo školského klubu

• Mesiac október je mesiacom modlitby ruženca. Deti z 3. oddelenia (1.C) si vyrobili takéto krásne ružence. Používali sme ich celý mesiac pri modlitbe ruženca a určite ich neodložíme.
          • GLOBE konferencia 2021

• V týždni 4. - 8. 10. sa konala virtuálna konferencia GLOBE pre Európu a Áziu (2021 GLOBE virtual regional meeting for Europe and Eurasia).
          • Vychádzka na počesť patróna našej školy

• Laudato Si. V pondelok 4. 10., na sviatok patróna našej školy sv. Františka z Assisi, si deti z 3.B a 3.C triedy urobili vlastivedno-prírodovednú vychádzku na Devín, aby aj takýmto aktívnym spôsobom oslávili sviatok patróna ochrancov prírody a ekológov.
          • Tvoríme z prírodnín

• Privítali sme jeseň. Žiaci z 2.B triedy počas výtvarnej výchovy vytvárali rôzne obrázky z prírodnín. Poradili si s tým výborne a spoločnými silami vytvorili krásne „prírodné diela".