• Slávik Slovenska

• Začiatkom októbra sa na oboch pracoviskách našej školy, na V20 a K32, uskutočnilo školské kolo súťaže Slávik Slovenska, najstaršieho speváckeho podujatia v ére nášho samostatného Slovenska.
          • Anjel Vianoc 2021

• Za kolekciu prác vo výtvarenej súťaži Anjel Vianoc 2021, ktorú organizuje Tatranská galéria v Poprade, sme získali čestné uznanie.
          • Vianočný bazár

• Milí rodičia!

Blížia sa nám najkrajšie sviatky v roku, ktorými sú Vianoce – narodenie Pána Ježiša. Každoročne si na našej škole tieto sviatky pripomíname milou a tradičnou akciou vianočného bazáru.

• Jemná krása

• Nebojíme sa ani ručných prác, ktoré vyzerajú náročné. Zvládli sme prácu s kladivom a klincami… neopravili sme síce skrine a nepribili police, no zato sa nám podarilo ťažkým kladivom vytvoriť jemnú krásu.
              Smajlíci, 4.C