• Netradičná vianočná pekáreň

• Severný pól sme si požičali do 4.C a spoločnými silami sme "napiekli" vianočné ozdoby. Dali sme do toho celé srdce a potešili našich najbližších.

Vianoční smajlíci zo 4.C

• Snehová nádielka

• Čo to vidieť z okna triedy?

Napadol nám biely sneh.

Radosť žiari v očiach detí,

snehuliaka máme hneď.

• Sväté omše v triedach

• Veľkým požehnaním, aj v tomto adventnom čase, sú pre nás triedne sväté omše. Konajú sa vďaka obetavosti našich pátrov minoritov. Patrí im naša vďaka a úcta.
              S láskou žiaci a učitelia prvého stupňa.
          • List Ježiškovi

• Počas adventu sa aj naši druháčikovia začali pripravovať na Vianoce. Ako všetky deti, aj ony sa veľmi tešia na prekvapenia, ktoré si nájdu pod vianočným stromčekom.
          • Snehuliaky

• 9. decembra čítali deti z 1.B v Šlabikári text Zima a pravdepodobne tým privolali ozajstné záveje. Doobeda sa pohrali s papierovými vločkami a poobede s pani vychovávateľkou postavili krásne snehuliaky.