• Návšteva predsedu vlády Slovenskej republiky

• Dnes, 28. júna 2021, do našej školy zavítala vzácna návšteva, premiér Slovenskej republiky, pán Eduard Heger. V úvode ho privítala pani riaditeľka a následne navštívil žiakov 7.C triedy, ktorí mali výnimočnú príležitosť osobne klásť pánovi premiérovi rôzne otázky.

• Víťazstvo v Národnom finále Junior handlingu

• Žiačka našej školy Michelle Z. sa v roku 2020 kvalifikovala do Národného finále Junior handlingu medzi TOP 10 najúspešnejších. Junior handling club Slovensko s radosťou informuje, že dňa 27. 06. 2021 získala titul Absolútna víťazka za rok 2020.
          • Hra s tieňom a prehliadka zmenšenej Bratislavy 2

• Jedno krásne ráno, kedy nie sú ešte veľké horúčavy, sme sa vybrali na školský dvor pohrať sa trochu s naším tieňom. Bola to veľká zábava. Skúšali sme si rôzne pózy, zapájali fantáziu, a tak nám na zemi vznikla diskotéka našich obkreslených tieňov.
          • Potulky Starým Mestom

• Dňa 21. 6. 2021 sme mali možnosť nahliadnuť kúsok do histórie nášho hlavného mesta. Prešli sme po kráľovskej ceste, popod Michalskú vežu i okolo ďalších významných historických pamiatok a budov, ktoré sme počas celého školského roka spoznávali na Vlastivede.

• Zbierka pre rodiny v núdzi – Projekt „Stolček, prestri sa“

• Vážení rodičia, milí žiaci,
              po dvojročnej prestávke Vás opäť pozývame zapojiť sa do projektu bratov kapucínov
              „Stolček, prestri sa“. Touto zbierkou trvanlivých potravín, hygienických potrieb a čistiacich prostriedkov môžete pomôcť mnohým rodinám v núdzi, ktorých počet ešte vzrástol následkom pandemickej situácie spôsobenej ochorením Covid-19.