• Do práce na bicykli

• Telocvikári pozývajú všetkých žiakov, rodičov a kolegov zapojiť sa do národnej kampane, ktorej cieľom je podporiť rozvoj cyklistickej a inej nemotorovej dopravy. Samozrejme, nezabúdajme na zdravotný benefit: viac pohybu = lepšie zdravie.
          • Slová na rozlúčku od IV.G

• Dnes tu stojíme krásne oblečení, šťastní mladí ľudia. Naše osobnosti sa vytvarovali aj s dôležitou pomocou našich mentorov - teda našich učiteľov, ktorí neboli len ľuďmi, čo nám opravovali testy a hodnotili práce.

• Olympijský odznak všestrannosti

• Naša škola sa zapojila do národného projektu Olympijský odznak všestrannosti, v ktorom testujeme žiakov 6. ročníka ZŠ rôznymi motorickými testami. Cieľom projektu je aktivácia detí k pravidelnému športovaniu a motivácia rozvíjať všetky pohybové schopnosti.
          • IQ olympiáda - mimoriadny úspech

• Náš žiak Samuel Z. z 9.A  dosiahol mimoriadny úspech, keď z regionálneho kola (BA, NR a TT kraj) postúpil do finále súťaže v riešení logických úloh. Zaradil sa tým medzi 60 finalistov IQ olympiády, ktorí sú tými najlepšími z vyše 9 200 súťažiacich žiakov zo 405 ZŠ a osemročných gymnázií.

• Kreslenie na chodník

• V máji máme rôzne medzinárodné dni. Jedným z nich je aj Deň tulipánov, ktorý slávime 13. mája. Tento deň je oslavou tulipánov pre ich krásu a jednoduchosť. V ŠKD sme si s deťmi pripomenuli tento deň zábavnou formou. Tulipány sa stali hlavnými kvetmi našich májových záhrad, ktorými sme si skrášlili náš školský chodník.

• Schránka dôvery

• Na čo najlepšiu a najefektívnejšiu adaptáciu žiakov na prezenčné vyučovanie a každodenný návrat do školy bola pre žiakov a študentov v našej škole na  pracovisku Karloveská 32 zriadená Schránka dôvery.

• Deň Zeme

• Deň Zeme sme si pripomenuli aj v ŠKD. Krásne plagáty sme vyvesili vo vstupnej chodbe, aby nám pripomínali našu zodpovednosť za planétu, na ktorej žijeme.