• Veľká noc v 2.C

• Keďže sa nám blíži Veľká noc, s pani učiteľkou sme sa rozhodli vyrobiť na výtvarnej výchove takéhoto rozkošného zajačika.
              Mgr. Katarína Bojkovská

• Zápis do 1. ročníka ZŠ

• Na základe usmernenia MŠVVaŠ SR a stanovenia zriaďovateľa AŠÚ v Bratislave bude zápis do 1. ročníka ZŠ Spojenej školy sv. Františka z Assisi v Bratislave v dňoch 12.4. - 17.4. 2021 formou elektronickej prihlášky. Prihláška bude k dispozícii na web stránke školy v dňoch zápisu.

• Prezenčná forma výučby od 8. marca 2021 pre žiakov 1. stupňa

• Na základe rozhodnutia MŠVVaŠ SR z 2. marca 2021, usmernenia zriaďovateľa AŠÚ v Bratislave a výsledkov prieskumu medzi rodičmi Spojená škola sv. Františka v Bratislave otvára prezenčnú formu výučby od 8. marca 2021 pre žiakov 1. stupňa, a teda „prednostne pre žiakov, ktorí sú deťmi zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce, alebo pre žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu“.

• Úspech v okresnom kole Dejepisnej olympiády

• Po online školskom kole v decembri 2020 sa 11.2. 2021 uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovala dvojica žiakov zo 6.- 9. ročníka a dosiahli vynikajúce výsledky.

• Úspech v okresnom kole Biologickej olympiády

• Vážení rodičia, milí kolegovia, milí žiaci,
              s radosťou oznamujeme, že sme sa dňa 8.2.2021 zapojili do Okresného kola Biologickej olympiády, v ktorom naša žiačka Soňa S. z 9.B obsadila krásne 2. miesto a postupuje do krajského kola. Soni blahoželáme a prajeme veľa úspechov. Mgr. Katarína Babinská

• Návrat žiakov do školy

• Vážení rodičia, milí kolegovia a milí žiaci,

na základe Rozhodnutia MŠVVaŠ SR z 05. 02. 2021, usmernenia zriaďovateľa AŠÚ a vyhlásenia krízového štábu mestskej časti Karlova Ves z 18. 02. 2021 Vám oznamujem, že prezenčná forma výučby žiakov Spojenej školy sv. Františka z Assisi sa obnoví 08. 03. 2021, ak bude priaznivá aktuálna spoločenská situácia obyvateľstva súvisiaca s pandémiou ochorenia COVID-19.

• Úspech v okresnom kole Geografickej olympiády

• Vážení rodičia, milí kolegovia, milí žiaci,

dňa 5.2.2021 sme sa so žiakmi 5.-9.ročníka zapojili do Okresného kola Geografickej olympiády. Dovoľte mi informovať Vás o našom úspechu, ktorý sme ako škola dosiahli.
          • Vyhodnotenie súťaže GEOGRAFICKÁ KOLÁŽ

• Milé kolegyne a kolegovia, milí žiaci

V predvianočnom čase ste sa mohli prostredníctvom Edupage zapojiť do súťaže s názvom „GEOGRAFICKÁ KOLÁŽ“. Verím, že pri hádaní správnej odpovede ste spoznali 8 zaujímavých krajín, ktoré vynikajú svojím prírodným bohatstvom či kultúrou.