• Úspech v krajskom kole Geografickej olympiády

• Samuel S., žiak 7.A triedy, reprezentoval našu školu v Krajskom kole Geografickej olympiády. Umiestnil sa na skvelom 4.mieste, pričom od postupu do celoslovenského kola ho delilo len pár minút. Samko, srdečne blahoželáme!
          • Zážitky zo školského klubu

• Tento týždeň deti z 1.oddelenia 1.A v školskom klube toho zažili veľa. Radosť zo súťaže v štafetových behoch a futbalových zápasov. Spomínali sme na Veľkonočné sviatky a vytvorili krásne sliepočky. Zhotovili plagát na tému Deň Zeme, kde si pripomenuli čo vedia o ekológii a ochrane prírody. Pozrite sa. Deti mali z toho veľkú radosť.

• Prvouka v 2.C

• Na prvouke sme sa rozprávali o spoločenstve včiel. Okrem toho, že sme sa dozvedeli rôzne zaujímavosti, sme si učenie spestrili aj tvorbou včelích plástov.
          • Korytnačky z 2.A

• Tvoríme z obalov na vajíčka. V jarnom období prídu vhod aj tieto milé korytnačky. Dúfame, že nám konečne prinesú slniečko. Práce žiakov 2.A.

Mgr. Katarína Bojkovská

• Upršaný týždeň v 2.C

• V ŠKD v 2.C sme upršané dni tohto týždňa využili na poznávanie zvieratiek. Hádali sme zvieratká, ktoré spolužiaci predvádzali ako pantomímu, pozreli sme si „Rozprávku o kohútikovi a sliepočke“ a pár zvieratiek sme si aj vyrobili. A naučili sme sa, že taká vlna z ovečky sa dá využiť na ...

• Online konzultácie a TARZy

• Dňa 21. apríla 2021 sa uskutočnia online konzultácie od 15.00 do 17.30 hod. a TARZ od 17.35 do 18.05 hod. pre rodičov žiakov 2. stupňa ZŠ a gymnázia.

Dňa 22. apríla 2021 sa uskutočnia online konzultácia od 15.00 do 17.30 hod. a TARZ od 17.35 do 18.05 hod. pre rodičov žiakov 1. stupňa.

• Stravovanie v školskej jedálni

• Vážení rodičia,

je potrebné, aby ste odhlásili svoje dieťa – žiaka 1. stupňa z obeda v prípade jeho neúčasti na prezenčnom vyučovaní.

Zároveň je potrebné, aby ste nahlásili svoje dieťa – žiaka 2. stupňa a gymnázia na obed v prípade jeho účasti v súvislosti s nástupom do školy.