• Návrat žiakov do školy

• Vážení rodičia, milí kolegovia a milí žiaci,

na základe Rozhodnutia MŠVVaŠ SR z 05. 02. 2021, usmernenia zriaďovateľa AŠÚ a vyhlásenia krízového štábu mestskej časti Karlova Ves z 18. 02. 2021 Vám oznamujem, že prezenčná forma výučby žiakov Spojenej školy sv. Františka z Assisi sa obnoví 08. 03. 2021, ak bude priaznivá aktuálna spoločenská situácia obyvateľstva súvisiaca s pandémiou ochorenia COVID-19.

• Úspech v okresnom kole Geografickej olympiády

• Vážení rodičia, milí kolegovia, milí žiaci,

dňa 5.2.2021 sme sa so žiakmi 5.-9.ročníka zapojili do Okresného kola Geografickej olympiády. Dovoľte mi informovať Vás o našom úspechu, ktorý sme ako škola dosiahli.
          • Vyhodnotenie súťaže GEOGRAFICKÁ KOLÁŽ

• Milé kolegyne a kolegovia, milí žiaci

V predvianočnom čase ste sa mohli prostredníctvom Edupage zapojiť do súťaže s názvom „GEOGRAFICKÁ KOLÁŽ“. Verím, že pri hádaní správnej odpovede ste spoznali 8 zaujímavých krajín, ktoré vynikajú svojím prírodným bohatstvom či kultúrou.
          • Prijímačky na SŠ

• Prihlášky na štúdium na stredných školách - termíny
              V súlade s Rozhodnutím ministra školstva  z 26. 01. 2021 (v prílohe) školy zverejnia  do 26. 02. 2021 kritériá prijatia na štúdium v odboroch, ktoré otvárajú v školskom roku 2021/2022.
              Rozhodnutie ministra školstva.pdf
              Informácie o podávaní prihlášok na stredné školy  pre žiakov našej  ZŠ sú zverejnené v záložke O škole - Kariérny poradca.

• Dištančná výučba pokračuje

• Vážení rodičia a milí žiaci,

na základe rozhodnutia zriaďovateľa AŠÚ v Bratislave v znení:

„zriaďovateľ rozhodol neotvoriť školy v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti  k termínu 8. 2. 2021 s výnimkou pokračovania možnosti otvorenia materských škôl a školských klubov detí pre deti rodičov pracujúcich  v kritickej infraštruktúre vrátane ich stravovania.

pokračuje od 08. 02. 2021 dištančná forma výučby na všetkých stupňoch Spojenej školy sv. Františka z Assisi a prevádzka ŠKD od 7.00 hod. do 16.00 hod.

• Biologická online súťaž

• Milí žiaci,

poznáte biologické pojmy podľa obrázkov? Pozývame Vás zapojiť sa do biologickej súťaže PIKTOGRAMY. Cieľom súťaže je napísať, aký biologický pojem sa skrýva v piktograme.

• Osobné poradenstvo

• Vážení rodičia, milí študenti,
              ak máte záujem o online stretnutia spojené s individuálnym poradenstvom, neváhajte ma kontaktovať. Plagát s info je v článku.
              Mgr. Eva Poláková, školská psychologička
          • Mobilné odberové miesto na Veternicovej 20

• V rámci plošného testovania na Slovensku v dňoch 23. – 24. januára 2021 bude otvorené MOM na Veternicovej 20 v Bratislave od 23. – 26. januára 2021 v čase od 8.00 hod. do 18.00 hod.

Bližšie informácie dostupné v prílohe.

• Dištančná výučba pokračuje

• Milí žiaci a vážení rodičia!

v súlade s aktuálnym vyhlásením MŠVVaŠ SR zo dňa 14. 01. 2021 Vám oznamujem, že od 18. 01. 2021 pokračuje dištančná výučba na všetkých vzdelávacích stupňoch Spojenej škole sv. Františka z Assisi.

Zároveň pokračuje prevádzka ŠKD pre žiakov rodičov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre a tých, ktorí nemôžu vykonávať svoju prácu z domácnosti.