• Mary's Meals Charity Run

• 27.09.2024 07:27
        • Medzinárodné charitatívne hnutie Mary's Meals poskytuje jedno jedlo každý školský deň deťom najchudobnejších krajín sveta v mieste ich vzdelávania. Takýmto spôsobom dostávajú šancu na vzdelanie, ktoré im otvára cestu von z chudoby.

Chceli by ste sa aj vy zapojiť a zmeniť životy deťom v núdzi? Spojiť šport s pomocou deťom v núdzi môžeme aj my na našej Spojenej škole sv. Františka. Už v piatok 4. októbra o 11:30 sa môžete aj vy zúčastniť behu Mary’s Meals.

Výťažokom, ktorý vyzbierame zabezpečíte stravu na školách pre deti krajín tretieho sveta. Len 22 EUR zabezpečí jedlo na každý deň pre jedno dieťa počas celého školského roka. Takto pomôžeme deťom z najchudobnejších krajín sveta. Pridajte sa aj vy a zmeňte život aspoň jedného chudobného dieťaťa!!!

Lepšie je zapáliť čo len malú sviečku, ako preklínať tmu.

Ako_funguje_MM.pdf

INFO_letak.pdf