• Anglické divadlo

• 23.03.2023 07:54
          • Študenti gymnázia sa dňa 22. 3. zúčastnili predstavenia Animal Farm od Georga Orwella v prevedení britských hercov z TNT Theatre Britain v priestoroch DK Dúbravka.
          • Florbalový turnaj

• 23.03.2023 07:36
          • Žiaci gymnázia sa dnes zúčastnili florbaloveho okresného turnaja, kde reprezentovali našu školu.

• 23.03.2023 07:29
          • Dnešný deň, 22.03., sme si so žiakmi pripomenuli dôležitosť vody v našich životoch v rámci Svetového dňa vody. Spoločnými aktivitami sme sa dozvedeli o dôležitosti vody, jej význame. Voda má pre nás obrovskú hodnotu, a preto ňou chceme šetriť a svojím pričinením ju aj chrániť.
          • Prednáška - firma Nosene

• 20.03.2023 14:46
          • Študenti tretieho ročníka na gymnáziu sa zúčastnili prezentácie a diskusie v anglickom jazyku na tému "Fashion" s redaktorom časopisu The Slovak Spectator, pánom Thomsonom a zakladateľkou firmy NOSENE, pani Hutyrovou.
          • Zmena klímy a nárast teploty vody

• 31.03.2023 22:14
          • Fyzika: V 7.ročníku sme na hodinách fyziky v rámci tematického celku Výmena tepla pomocou varičov a teplomerov sledovali  ako absorbujú/odovzdajú rôzne kovy a voda teplo. Súvisí to so zmenou klímy, ovplyvňovaniu podnebia a nárast teploty vody.
          • Postup v malom futbale

• 20.03.2023 14:27
          • Žiaci druhého stupňa dnes vybojovali super postup do okresného kola v malom futbale. Gratulujeme!
          • Prírodovedné múzeum v Bratislave

• 20.03.2023 14:18
          • Žiaci 5. ročníka si boli pozrieť naše Prírodovedné múzeum v Bratislave. Vďaka pracovným listom, ktoré mali pripravené, bola táto prehliadka oveľa zaujímavejšia.
          • Zápis do 1. ročníka ZŠ

• 17.04.2023 19:00
          • Milí rodičia!
            Zápis budúcich prvákov pre školský rok 2023/2024 sa uskutoční 17. - 18. apríla 2023 (pondelok, utorok) od 14.30 - 17.30 hod. v priestoroch Spojenej školy sv. Františka z Assisi na Karloveskej 32 v Bratislave.

• Krížová cesta v Bratislave

• 15.03.2023 20:11
          • Dnes sa žiaci siedmackých tried po spoločnej svätej omši zúčastnili krížovej cesty na bratislavskej Kalvárii. Spoločne sme si vyrobili kríž, ktorý sme symbolicky spolu s krížmi nesenými v našom srdci odovzdali pri dvanástom zastavení.