• Stretnutie s pátrom Kevinom

• 03.04.2023 13:35
          • Naši gymnazisti sa predošlý týždeň stretli s pátrom Kevinom Hanleym OFMConv., sekretárom minoritskej kustódie v Anglicku a Írsku a gvardiánom kláštora v Dubline. Na hodinách diskutovali v anglickom jazyku a študenti sa pátra Kevina mohli opýtať na všetko, čo ich zaujímalo.
          • Korkové podložky

• 03.04.2023 08:51
          • Žiaci 9.A a 9.B na hodinách techniky pracovali na takýchto krásnych korkových podložkách. Skúste si ich vyrobiť doma aj vy!
          • Škola hore nohami

• 31.03.2023 21:27
          • Tento piatok sme si v škole s predstihom užili 1. apríl. Naša škola bola jednoducho "hore nohami". Jednotlivé triedy si vyžrebovali tému, v ktorej prišli oblečení. Kostýmy žiakov i učiteľov boli naozaj nápadité. Posúďte sami!
          • Hraná krížová cesta v lese

• 31.03.2023 21:09
          • Žiaci 2.B si v piatok 31. 3. pripomenuli utrpenie nášho Pána hranou Krížovou cestou v neďalekom lese. Deti sa rýchlo vžili do postáv vojakov, plačúcich žien či kričiaceho davu.
          • Krížová cesta v ŠKD

• 31.03.2023 21:02
          • V týždni od 20. 3. do 24. 3. sme v oddeleniach v rámci ŠKD zrealizovali modlitbu Krížovej cesty. Nech nás rozjímanie nad obetou a vykúpením nášho Pána Ježiša Krista motivuje byť lepšími a láskavejšími k Bohu a medzi sebou.
          • Ekoolympiáda

• 31.03.2023 20:55
          • Tento rok sa zapojili žiaci našej školy do druhého ročníka Ekoolympiády. Do prípravy na túto olympiádu sa zapojilo 90 žiakov zo 7. a 8. ročníka, čím sme sa dostali na 12. miesto v celoslovenskej účasti v príprave na túto olympiádu.

• 30.03.2023 19:13
          • Žiaci našej školy sa aj tento rok zapojili do Biologickej olympiády. Súťažili sme v dvoch kategóriách - C (8. a 9. ročník ZŠ) a D (6. a 7. ročník ZŠ).

• Turnaj v streetbasketbale

• 30.03.2023 19:08
          • Žiaci druhého stupňa vyhrali výborné tretie miesto na turnaji v streetbasketbale 3vs3. Veľká gratulácia.