• Listové dobrodružstvo

• 04.05.2021 22:11
          • Nedočkavosť, prekvapenie, dobrodružstvo. To je to, čo človek zažíva, keď dostane list. My sme sa rozhodli spojiť s opačným koncom republiky, v dnešnej online dobe, úplne obyčajným spôsobom. Ručne písaným listom.
          • GLOBE - medzinárodný vzdelávací program

• 30.04.2021 14:35
          • Naša škola je zapojená do medzinárodného vzdelávacieho programu GLOBE, v ktorom žiaci skúmajú prírodu a aktívne zlepšujú životné prostredie v okolí svojej školy.
          • Aktualizácia opatrení od 3. mája 2021

• 30.04.2021 14:03
          • Vážení rodičia,
            Bratislava sa nachádza v II. stupni varovania podľa regionálneho covid automatu aj v nasledujúcom týždni 3. – 9. mája 2021. Na základe Uznesenia vlády č. 229/2021 prijatého 28. apríla 2021 z toho vyplývajú nasledovné zmeny s účinnosťou od 3. mája 2021:
          • Finále školskej konferencie nášho gymnázia

• 04.05.2021 14:13
          • Tento šk. rok nám priniesol novú výzvu - školská konferencia v online priestore. Finále sa konalo 28. apríla v poobedných hodinách, čo umožnilo spolužiakom či rodičom pozrieť si najlepšie práce našich študentov.
          • Úspech v krajskom kole Geografickej olympiády

• 28.04.2021 15:16
          • Samuel S., žiak 7.A triedy, reprezentoval našu školu v Krajskom kole Geografickej olympiády. Umiestnil sa na skvelom 4.mieste, pričom od postupu do celoslovenského kola ho delilo len pár minút. Samko, srdečne blahoželáme!
          • Zážitky zo školského klubu

• 23.04.2021 16:16
          • Tento týždeň deti z 1.oddelenia 1.A v školskom klube toho zažili veľa. Radosť zo súťaže v štafetových behoch a futbalových zápasov. Spomínali sme na Veľkonočné sviatky a vytvorili krásne sliepočky. Zhotovili plagát na tému Deň Zeme, kde si pripomenuli čo vedia o ekológii a ochrane prírody. Pozrite sa. Deti mali z toho veľkú radosť.
          • Prvouka v 2.C

• 22.04.2021 19:03
          • Na prvouke sme sa rozprávali o spoločenstve včiel. Okrem toho, že sme sa dozvedeli rôzne zaujímavosti, sme si učenie spestrili aj tvorbou včelích plástov.
          • Korytnačky z 2.A

• 18.04.2021 20:55
          • Tvoríme z obalov na vajíčka. V jarnom období prídu vhod aj tieto milé korytnačky. Dúfame, že nám konečne prinesú slniečko. Práce žiakov 2.A.

Mgr. Katarína Bojkovská