• Kampaň MINIdigi

• 03.06.2021 19:37
          • V máji od 24.05. do 30.05. sa viaceré triedy z 1. stupňa zapojili do kampane MINIdigi, v rámci ktorej sme sa snažili o digitálnu miernosť, teda nachádzať správnu mieru pri využívaní digitálnych technológií.
          • Môj detský deň

• 29.06.2021 15:46
          • 1. jún je sviatok, ktorý patrí všetkým deťom. Medzinárodný deň detí, ktorý nevymizol z našich kalendárov ani tento rok. V školskom klube deti sme si tento deň spestrili zábavnými hrami. Pri hrách sa deti zabavili a precvičili si tiež svoje schopnosti, zručnosti a vedomosti.

• Krásny Deň detí!

• 01.06.2021 12:48
          • Milé deti,
            prajeme Vám všetko najlepšie k Vášmu sviatku, veľa radosti a lásky vo Vašich srdiečkach. Ďakujeme Vám, že nám denne pripomínate to, že v úprimnosti a jednoduchosti je skutočná krása človeka. Nech Vás chráni a žehná dobrý Boh.

• Do práce na bicykli

• 01.06.2021 11:06
          • Telocvikári pozývajú všetkých žiakov, rodičov a kolegov zapojiť sa do národnej kampane, ktorej cieľom je podporiť rozvoj cyklistickej a inej nemotorovej dopravy. Samozrejme, nezabúdajme na zdravotný benefit: viac pohybu = lepšie zdravie.
          • Posledné slová na rozlúčku od IV.G

• 28.05.2021 19:02
          • Dnes tu stojíme krásne oblečení, šťastní mladí ľudia. Naše osobnosti sa vytvarovali aj s dôležitou pomocou našich mentorov - teda našich učiteľov, ktorí neboli len ľuďmi, čo nám opravovali testy a hodnotili práce.

• Olympijský odznak všestrannosti

• 02.06.2021 12:44
          • Naša škola sa zapojila do národného projektu Olympijský odznak všestrannosti, v ktorom testujeme žiakov 6. ročníka ZŠ rôznymi motorickými testami. Cieľom projektu je aktivácia detí k pravidelnému športovaniu a motivácia rozvíjať všetky pohybové schopnosti.
          • IQ olympiáda - mimoriadny úspech

• 27.05.2021 07:29
          • Náš žiak Samuel Z. z 9.A  dosiahol mimoriadny úspech, keď z regionálneho kola (BA, NR a TT kraj) postúpil do finále súťaže v riešení logických úloh. Zaradil sa tým medzi 60 finalistov IQ olympiády, ktorí sú tými najlepšími z vyše 9 200 súťažiacich žiakov zo 405 ZŠ a osemročných gymnázií.
          • Kreslenie na chodník

• 27.05.2021 07:40
          • V máji máme rôzne medzinárodné dni. Jedným z nich je aj Deň tulipánov, ktorý slávime 13. mája. Tento deň je oslavou tulipánov pre ich krásu a jednoduchosť. V ŠKD sme si s deťmi pripomenuli tento deň zábavnou formou. Tulipány sa stali hlavnými kvetmi našich májových záhrad, ktorými sme si skrášlili náš školský chodník.