• Odovzdanie zbierky „Stolček, prestri sa“

• 02.07.2021 12:29
          • Chcem všetkým rodičom, žiakom a zamestnancom školy poďakovať aj v mene bratov kapucínov za každú jednú potravinu či drogériu, ktorú ste odovzdali na tento dobročinný projekt.
          • Návšteva predsedu vlády Slovenskej republiky

• 07.07.2021 10:00
          • Dnes, 28. júna 2021, do našej školy zavítala vzácna návšteva, premiér Slovenskej republiky, pán Eduard Heger. V úvode ho privítala pani riaditeľka a následne navštívil žiakov 7.C triedy, ktorí mali výnimočnú príležitosť osobne klásť pánovi premiérovi rôzne otázky.

• Víťazstvo v Národnom finále Junior handlingu

• 01.07.2021 08:06
          • Žiačka našej školy Michelle Z. sa v roku 2020 kvalifikovala do Národného finále Junior handlingu medzi TOP 10 najúspešnejších. Junior handling club Slovensko s radosťou informuje, že dňa 27. 06. 2021 získala titul Absolútna víťazka za rok 2020.
          • Hra s tieňom a prehliadka zmenšenej Bratislavy 2

• 27.06.2021 20:22
          • Jedno krásne ráno, kedy nie sú ešte veľké horúčavy, sme sa vybrali na školský dvor pohrať sa trochu s naším tieňom. Bola to veľká zábava. Skúšali sme si rôzne pózy, zapájali fantáziu, a tak nám na zemi vznikla diskotéka našich obkreslených tieňov.
          • Potulky Starým Mestom

• 27.06.2021 20:11
          • Dňa 21. 6. 2021 sme mali možnosť nahliadnuť kúsok do histórie nášho hlavného mesta. Prešli sme po kráľovskej ceste, popod Michalskú vežu i okolo ďalších významných historických pamiatok a budov, ktoré sme počas celého školského roka spoznávali na Vlastivede.

• Zbierka pre rodiny v núdzi – Projekt „Stolček, prestri sa“

• 18.06.2021 07:50
          • Vážení rodičia, milí žiaci,
            po dvojročnej prestávke Vás opäť pozývame zapojiť sa do projektu bratov kapucínov
            „Stolček, prestri sa“. Touto zbierkou trvanlivých potravín, hygienických potrieb a čistiacich prostriedkov môžete pomôcť mnohým rodinám v núdzi, ktorých počet ešte vzrástol následkom pandemickej situácie spôsobenej ochorením Covid-19.

• Náš prvý rok v Globe - žiacka konferencia

• 23.06.2021 11:48
          • V stredu 23.6.2021 sa žiaci 5.D zúčastnili konferencie Náš prvý rok v GLOBE pre žiakov ZŠ a SŠ. Našu školu prezentoval Paľko B., ktorý prezentoval pozorovanie oblakov a stromových púčikov, ktoré robili žiaci 5. a 6. ročníkov. Prezentáciu si môžete pozrieť na konci tejto správy.