• Prehliadka zmenšenej Bratislavy

• 22.06.2021 11:48
          • My, žiaci 3.B, sme sa na jeden deň stali turistickými sprievodcami po hlavných pamiatkach Bratislavy. A to sme ani nemuseli opustiť brány školy.
          • English star

• 22.06.2021 10:44
          • 17. júna sa 80 žiakov tretích a štvrtých ročníkov zapojilo do celoslovenskej anglickej sútaže English star. V súťažnom teste si naši žiaci overili vedomosti zo slovnej zásoby a gramatiky.
          • Ovocné stromčeky na školskom dvore

• 20.06.2021 20:54
          • Vďaka projektu Deti pre Bratislavu bude na našom školskom dvore viac ovocia. Na hodinách techniky chlapci z 8.A triedy, spolu s pánom učiteľom V. Majerčákom, vysadili na našom školskom dvore na Karloveskej 32 stromčekové ríbezle.

• Šachový turnaj František CUP 2021 - výsledky

• 18.06.2021 12:42
          • V utorok 15.6. sa uskutočnil už 6. ročník nášho obľúbeného šachového turnaja František CUP 2021. I tento rok sa pre pandemické obmedzenia konal online, čo však nijako neznížilo jeho atraktivitu a turnaja sa zúčastnilo 21 detí  zo 6 škôl - súčasných žiakov našej školy Sv.Františka, viacerých bývalých žiakov a detí našich šachových krúžkov.
          • Zlatý úspech Mateja S. zo 7.C v ruskom Soči

• 18.06.2021 07:16
          • Gratulujeme Matejovi k zlatej medaile a vzácnemu oceneniu najlepší hráč zápasu, ktorý spolu s hokejovým družstvom reprezentoval Slovensko na turnaji v Soči (Rusko). Celému hokejovému tímu srdečne blahoželáme k víťazstvu a prajeme mnoho úspechov.
            Marta Sendeková, riaditeľka
          • 2.A na zmrzline

• 16.06.2021 07:34
          • V dnešný krásny slnečný deň sme dostali milé prekvapenie. Naša pani vychovávateľka nás zobrala na zmrzlinu. Mohli sme si vybrať, akú sme len chceli. Dokonca nás pani predavačka pochválila, aká sme úžasná a dobrá trieda.
          • Úspech v celoštátnej výtvarnej súťaži

• 09.06.2021 17:59
          • V celoslovenskej výtvarnej súťaži A slovo bolo u Boha v kategórii Srdce otvorené celému svetu sa umiestnil na 1. mieste náš žiak Karol H. zo 4.A. Obrázok vytvoril na spoločnú tému Ochraňujme našu Zem, aby sa znovu radovala. Gratulujeme a tešíme sa z úspechu!
          • Olympijské pohľadnice SOŠV

• 07.06.2021 17:10
          • Pri príležitosti blížiacich sa Hier XXXII. olympiády v japonskom Tokiu sa naša škola zapojila do výzvy Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) OLYMPIJSKÉ POHĽADNICE "Pripravení na Tokio!"
          • Kampaň MINIdigi

• 03.06.2021 19:37
          • V máji od 24.05. do 30.05. sa viaceré triedy z 1. stupňa zapojili do kampane MINIdigi, v rámci ktorej sme sa snažili o digitálnu miernosť, teda nachádzať správnu mieru pri využívaní digitálnych technológií.