• Biblická olympiáda v znamení úspechu Spojenej školy sv. Františka z Assisi

• 22.03.2024 16:26
        • 21. marec 2024 sa v kostole minoritov uskutočnilo dekanátne kolo biblickej olympiády, na ktorej nechýbali ani reprezentanti SŠ sv. Františka z Assisi v Bratislave.

21 súťažiacich v trojčlenných mužstvách a v 2 súťažných kategóriách si zmeralo svoje vedomosti z najdôležitejšej knihy života kresťana v pastoračnej miestnosti. Súťažilo sa v rámci dekanátu Bratislava – Sever. Naša škola mala 6 reprezentantov, ktorí si počínali naozaj úspešne. Kovovú medailu so strieborným leskom v 2. kategórii (gymnáziá a stredné školy) získali naši gymnazisti z 1.G triedy – Adam Ď., Tomáš K. a Lukáš K.

Medaila so zlatým leskom visela na krku žiakom z 8.D triedy - Michalovi T., Pavlovi B. a Jurajovi J. Tí po víťazstve v 1. kategórii (základné školy), postúpili do arcidiecézneho kola.

Bola to naozaj pekná súťažná atmosféra a vydarená biblická olympiáda, za čo veľká vďaka pri jej organizácii patrí pátrom minoritom a školskému dekanovi otcovi Miroslavovi Komornému.

Stanislav Bujda

Pre zobrazenie fotiek, kliknite na obrázok: