• 03.12.2020 17:47
        • To, že láska je nekonečne vynaliezavá, aj napriek pretrvávajúcej pandémii, nám dokázali žiaci prvého až štvrtého ročníka. Zapojili sa do celoslovenskej akcie pod názvom ,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok".
        • To, že láska je nekonečne vynaliezavá, aj napriek pretrvávajúcej pandémii, nám dokázali žiaci prvého až štvrtého ročníka. Zapojili sa do celoslovenskej akcie pod názvom ,,Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Spoločne s pani učiteľkami a pani vychovávateľkami pripravili vianočné balíčky, ktoré poputujú do domovov dôchodcov v Lamači, Dúbravke, Solčanoch a Petržalke. Všetkým zúčastneným srdečne ďakujeme :)

(ak chcete obrázky zväčšiť, kliknite pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť otvoriť v novom liste)