• Deň bezpečného internetu

• 06.02.2024 14:28
          • Dnes, 6.2., si pripomíname Deň bezpečného internetu. Pre našich žiakov je aktivita na internete bežnou súčasťou ich životov, avšak spolu so zaujímavým či zábavným obsahom a zjednodušením udržiavania kontaktov, prichádzajú zároveň aj nástrahy a rôzne riziká.
          • Študentský ples

• 01.02.2024 12:48
          • Síce z horúceho, ale z o to úprimnejšieho študentského srdca si Vás dovoľujeme pozvať na GYMNAZIÁLNY PLES 2024, ktorý otvorí svoje brány 10. februára v priestoroch Karloveského centra kultúry (KCK – Kamel klub). V sále Vás privítame už od 17:40, no ples bude slávnostne otvorený o 18:00.

• Deň komplimentov

• 24.01.2024 15:23
          • Všetci občas potrebujeme zažiť príjemný pocit zvláštnosti a dôležitosti. K tomuto pocitu nám často pomôže úprimný kompliment, ktorý vyvolá úsmev na tvári, pomôže človeku nadobudnúť sebavedomie, úctu k sebe, ale aj úctu k druhým.
          • Snehuliaky

• 18.01.2024 11:30
          • Vonku síce nesneží, ale naša trieda 1.A sa dnes aj tak naplnila snehuliakmi.
          • Vyrob si vlastný betlehem

• 10.01.2024 08:59
          • Žiaci prvého stupňa sa pred Vianocami zapojili do aktivity „vyrob si vlastný betlehem“. Ďakujeme všetkým zúčastnením za pekné a inšpiratívne nápady.
          • Najkrajší betlehem

• 10.01.2024 07:38
          • Narodenie Ježiška v jasličkách mali žiaci 1.C možnosť zachytiť vlastnou tvorbou betlehemu. Žiaci rozvíjali svoju kreativitu, predstavivosť a vzťah k vianočným tradíciám. Jedinečná tvorba žiakov bude v triede vystavená do začiatku februára.