• Matboj

• 19.03.2024 07:50
          • V piatok 15. 03. 2024 sme sa zúčastnili matematickej súťaže MATBOJ. Žiaci súťažili v štvorčlenných tímoch. Naši draví piataci sa umiestnili na 2. mieste z približne 30 tímov.

• 20.03.2024 15:20
          • Srdečne blahoželáme našej žiačke Terézii B. z 8.B, ktorá zvíťazila v okresnom kole Biologickej olympiády kat. C. Dnes našu školu reprezentovala v priestoroch Prírodovedeckej fakulty UK v krajskom kole.
          • Pozvánka - Praveká jaskyňa

• 16.03.2024 22:16
          • Milí žiaci, vážení rodičia, vážený pedagogický zbor, pripravili sme pre Vás jedinečný a originálny zážitok, na ktorom sa svojou tvorbou podieľali žiaci a pani učiteľky prvých ročníkov.
          • Volejbalový turnaj - postup

• 15.03.2024 14:38
          • Žiaci ôsmeho ročníka postúpili z obvodného volejbalového turnaja na okresný turnaj. Gratulujeme a prajeme im veľa šťastia v ďalšom kole.
          • Marec - mesiac knihy

• 14.03.2024 11:13
          • Žiaci 4. ročníka v pondelok 11. 3. 2024 navštívili miestnu knižnicu v Karlovej Vsi, kde sa stretli s rozhlasovou moderátorkou a autorkou podcastov aj kníh Oli Džupinkovou, ktorá im predstavila knihu Rozprávky z Vlčích hôr.
          • Divadelné predstavenie v anglickom jazyku

• 13.03.2024 08:09
          • Dnes sa žiaci prvého ročníka gymnázia zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku, konkrétne išlo o spracovanie diela 1984 od Georga Orwella v prevedení anglických hercov z TNT Britannica.

• 15.03.2024 12:22
          • V súboji o „najmúdrejšieho medzi najbystrejšími“ si 94 detí prvého, druhého, tretieho a štvrtého ročníka otestovalo svoje vedomosti nielen z matematiky, ale  aj z ostatných predmetov. Žiaci získali titul Všetkovedkov učeň alebo Všetkovedko.