• Zbierka trvanlivých potravín - STOLČEK, PRESTRI SA!

• 10.06.2024 07:44
        • Školský rok sa blíži ku koncu a nám všetkým sa hromadí veľa povinností, starostí. Avšak stále sú tu ľudia, ktorých problémy sú celoročné a dostali sa do finančnej či hmotnej núdze. Preto, ako každý koniec školského roka, prebehne na našich školách (Karloveská 32, Veternicová 20) zbierka - STOLČEK, PRESTRI SA. Zbierka_potravín_2024_plagát.pdf

Chceme aj týmto naším malým skutkom lásky (trvanlivé potraviny, hygienické potreby...), lásku znásobiť a posunúť ju tým najbiednejším. Aj touto zbierkou sa môžeme sami navzájom učiť pomáhať slabším a zlepšiť im ich náročné situácie. Nie nadarmo sa píše vo sv. písme: "Čokoľvek ste urobili mojim najmenším/najchudobnejším/najslabším, mne ste urobili." (Mt 25:40).

Preto zbierka potrvá od pondelka 10. 6. do konca školského roka 28. 6. Na Karloveskej 32 budú pripravené lavice a škatule pri vstupe v priestore pred vrátnicou a na Veternicovej 20 budú lavice a škatule v priestore za vrátnicou.

V prílohe posielam plagátiky, kde sa dozviete, čo všetko sa odporúča zbierať.
          Ak by ste mali akékoľvek otázky, informujte mňa (respektíve operatívne na V20 Katku Pavlíkovú).

Minulé roky sme nastavili latku vysoko, verím, že tento rok ju nepodlezieme.
          Ďakujem/-e už teraz vopred každému jednému darcovi!