• Exkurzia v Starom Meste

• 10.05.2024 07:52
          • Žiaci 8.C sa zúčastnili prehliadky Michalskej brány, kde sa dozvedeli viac o stredovekej histórii nášho mesta, jeho hradbách a aj obyvateľoch.
          • Michalská veža

• 10.05.2024 07:26
          • Ďakujeme Múzeu mesta Bratislavy, že sme sa mohli zúčastniť na vzdelávacom programe v interiéri Michalskej veže.

• Detské dopravné ihrisko

• 10.05.2024 07:09
          • Každodenné používanie cestnej premávky vyžaduje ovládanie a rešpektovanie pravidiel. Žiaci prvých ročníkov mali príležitosť zažiť rôzne dopravné situácie. Vyskúšali si rolu chodca aj vodiča, pričom využili ako dopravný prostriedok kolobežky.

• List a jeho cesta

• 10.05.2024 07:04
          • Počas hodín slovenského jazyka sme sa učili, ako napísať list a akú cestu musí list prejsť, kým si nájde svojho adresáta.
          • KOŽAZ

• 09.05.2024 20:00
          • Naši tretiaci pokračovali v KOŽAZ-e (Kurz ochrany života a zdravia) ďalšími zaujímavými, telo, dušu i ducha posilňujúcimi aktivitami.
          • Exkurzia vo Volkswagene

• 07.05.2024 09:07
          • Najväčšia automobilka na Slovensku privítala žiakov zo SpŠ sv. Františka z Assisi na exkurzii, kde im predstavila výrobu automobilov.

• Duchovná obnova pre učiteľov v Marianke

• 06.05.2024 08:20
          • Každoročná duchovná obnova nám učiteľom umožňuje na pár dní sa stíšiť od každodenného zhonu, pozrieť sa na svoju prácu s odstupom a spoznávať  nové cesty pre náš osobný aj pracovný život. Tento rok sme sa stretli s naším duchovným otcom pátrom Luciánom 3. – 4. mája v Marianke.
          • 3.G v Cenacolo

• 03.05.2024 21:25
          • V rámci Kurzu ochrany života a zdravia navštívili žiaci 3.G komunitu Cenacolo v Kráľovej pri Senci. Mladí ľudia žijúci v komunite nám priblížili spôsob svojho života.
          • Jarné sadenie

• 01.05.2024 16:38
          • V priestore za telocvičňou na elokovanom pracovisku na Veternicovej boli, vďaka nášmu šikovnému pánovi školníkovi, osadené nové drevené kochlíky, keďže tie staré už doslúžili.