• Ekoolympiáda

• 31.03.2023 20:55
        • Tento rok sa zapojili žiaci našej školy do druhého ročníka Ekoolympiády. Do prípravy na túto olympiádu sa zapojilo 90 žiakov zo 7. a 8. ročníka, čím sme sa dostali na 12. miesto v celoslovenskej účasti v príprave na túto olympiádu.
        • Do súťažného kola sa prihlásilo 26 žiakov z našej školy. Do finálneho kola postúpil Sebastián Végh zo 7.A. Umiestnil sa na 5. mieste. Gratulujeme k tomuto veľkému úspechu vzhľadom k tomu, že bol na 5. mieste z celého Slovenska.

Špeciálne ocenenie patrí aj našej žiačke Zuzane Karasovej zo 6.C, ktorá sa ako šiestačka zapojila do tejto olympiády (olympiáda bola pre žiakov od 7. ročníka). V súťažnom kole by sa umiestnila na prvých miestach, žiaľ z dôvodu veku nemohla postúpiť do finálového kola.

Viac informácií nájdete na webovej stránke: