• Náboženský kvíz v ŠKD

• 03.03.2022 16:27
          • Posledný februárový týždeň sme v ŠKD venovali aktivite „Náboženský kvíz". Zvolili sme tému o prorokovi Jonášovi, ktorá je deťom známa, blízka a veľmi poučná.
          • Ako hovoriť s deťmi o vojne

• 28.02.2022 15:27
          • Milí rodičia, naše pani psychologičky pripravili infografiky a rozhovor, aby aspoň takouto formou pomohli v súčasnej napätej situácii na Ukrajine.
          • Prírodovedný program

• 20.02.2022 10:03
          • Žiaci 2.C a 2.A triedy sa zúčastnili zaujímavého prírodovedného programu a dozvedeli sa veľa informácií o veľkých šelmách, ktoré žijú na Slovensku.
          • Sneh v 2.B

• 20.02.2022 09:49
          • V ŠKD sme si s deťmi v rámci prírodovednej oblasti pripomenuli, že ešte stále máme zimu, aj keď pri pohľade z okna to tak nevyzerá. Perinbabka síce dovolenkuje, ale my nezúfame.
          • Úspešní druháci

• 17.02.2022 23:53
          • Žiaci prvých a druhých ročníkov sa zapojili do výtvarnej súťaže Vianočný anjel. Naši úžasní druháci získali i krásne ocenenie: 1. miesto získal Michal Kľoc z 2.C triedy a 3. miesto získala Terézia Targošová z 2.B triedy. Výhercom gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov!

• Stavanie zo snehu

• 17.02.2022 18:09
          • Minulý týždeň prebiehala v popoludňajších hodinách (ŠKD) akcia s názvom "Stavanie zo snehu". Cieľom akcie bolo spoločne v rámci oddelenia vytvoriť jednu snehovú sochu, a tak premeniť náš školský dvor na snehové kráľovstvo.

• 15.02.2022 22:45
          • Olympiáda je pre každého športovca vysnívaná méta, ku ktorej smeruje jeho úsilie a mnohoročný tréning. Kto uspeje na olympiáde, zaslúži si úctu a obdiv. Nie nadarmo v starovekom Grécku v čase olympijských hier vyhlasovali posvätný mier a pre svojich olympijských víťazov stavali sochy a oslavovali ich ako hrdinov.

• Sviatok sv. Valentína

• 15.02.2022 21:42
          • V 4.C sa máme všetci radi, a to nielen na sviatok sv. Valentína, ale počas celého roka.