• 100 dobrých skutkov

• 20.04.2022 23:03
          • Počas pôstu si veľa ľudí dáva rôzne výzvy či sebazaprenia. Ani my, žiaci 5.D, nie sme výnimkou. Celých 40 dní sme sa snažili robiť dobré skutky a zároveň si ich všímať u svojich spolužiakov, aby sme ich takto spoločne nazbierali až 100.

• Školská zrelosť dieťaťa

• 20.04.2022 14:45
          • Milí rodičia,

v tieto dni prebieha elektronický zápis do 1. ročníka. Je možné, že ste v situácii, keď sa rozhodujete či Vašu ratolesť tohto roku prihlásiť do školy, alebo radšej ešte počkať.

• Anglický program v 1. ročníku ZŠ

• 17.04.2022 18:46
          • V spolupráci s jazykovou školou Elitenglish sme v školskom roku 2021/2022 úspešne odštartovali anglický program v prvých ročníkoch základnej školy. V budúcom školskom roku 2022/2023 plánujeme v spolupráci pokračovať a v prípade záujmu rodičov vytvoriť anglické triedy v prvých ročníkoch.

• Krížová cesta v 1.A

• 13.04.2022 15:42
          • Žiaci I.A počas Veľkého týždňa spoločne prosili o milosti, ktoré potrebujeme. Ospravedlnili sa za chyby, ktoré sme urobili, a poďakovali Ježišovi za všetky Jeho prejavy lásky voči nám a našim rodinám v modlitbe krížovej cesty v prírode.
          • Krížová cesta v 1.B

• 13.04.2022 15:37
          • Deti z 1.B vytvorili počas pôstu krížovú cestu z prírodného materiálu, ktorý si samy nazbierali v lese a k nej aj výtvarné stvárnenie jednotlivých zastavení. Teraz skrášľuje vestibul školy na V20.
          • Nočná krížová cesta

• 11.04.2022 18:07
          • Komorné zloženie žiakov 1.G sa za tmy sobotnej noci zúčastnilo spoločnej modlitby krížovej cesty v Marianke. Milá osobná atmosféra nás všetkých povzbudila k hlbšej príprave na "týždeň, ktorý zmenil svet".
          • Ekoolympiáda

• 08.04.2022 14:54
          • Naši žiaci 5. ročníka sa zúčastnili pilotného ročníka Ekoolympiády.

V kategórii žiaci 5. a 6.ročníka a príma SŠ sa v prvom kole zúčastnilo 1192 žiakov z celého Slovenska. Naša žiačka Zuzana K. z 5.C sa umiestnila na 1. mieste.

• Prvý apríl

• 07.04.2022 22:04
          • Prvého apríla sme na našom gymnáziu vyhlásili deň bez školských tašiek. Inak povedané, prines si čokoľvek iné, len nie plecniak. V každej triede sa našlo niekoľko “bláznov”, ktorí priniesli veci od výmyslu sveta a všetci sme sa na tom dobre zabavili. Hrniec, fúrik, nákupný vozík, kura alebo vysávač. Tie najlepšie boli odmenené.
          • Čitateľský oriešok - cena verejnosti

• 07.04.2022 19:37
          • Ochutnávku postupujúcich prác si môžete pozrieť otvorením nižšie uvedených odkazov... a nielen ochutnať, ale aj pomôcť v súťaži o cenu verejnosti svojím lajkom na konkrétny obrázok našich žiakov.