• Triedny časopis a deň jablka v 4.D

• 04.11.2020 13:25
          • Október sa v našej triede niesol v literárnom znamení. Deň jablka sme poňali trochu netradične. Namiesto pečenia sme písali príbehy o jabĺčkach. Všetci sme boli víťazmi a zaslúžili sme si korunu s jablkom.
          • Prevádzka ŠKD na elokovanom pracovisku na Veternicovej 20

• 10.11.2020 19:30
          • Milí rodičia,
            od 11. 11. 2020 bude prevádzka ŠKD v čase od 7.00 hod. do 17.30 hod

Na web stránke MŠVVaŠ SR nájdete tlačivo Vyhlásenie zákonného zástupcu (8. 11. 2020) o bezinfekčnosti, ale naša škola povolila doručenie tohto vyhlásenia cez edupage. Odoslať vyhlásenie je možné len z konta rodiča. Návod pre odoslanie vyhlásenia je dostupný na: https://help.edupage.org/?lang_id=2&id=u1132.

PaedDr. Marta Sendeková, PhD.
            riaditeľka

• Geografická súťaž - dešifruj koláž!

• 14.12.2020 21:40
          • Milí žiaci,

pozývame Vás zapojiť sa do geografickej súťaže GEOGRAFICKÁ KOLÁŽ. Súťažiť sa bude v troch kategóriách, a to žiaci 6. – 7. ročníka, 8. – 9. ročníka ZŠ a učitelia. Cieľom súťaže je napísať, aké územie sa skrýva v obrázkovej koláži.

• 02.11.2020 14:46
          • Milí žiaci a vážení rodičia,
            na základe vyhlásenia MŠVVaŠ SR jesenné prázdniny v šk. roku 2020/2021 budú v dňoch 30. októbra až 2. novembra a 6. novembra až 9. novembra. Bližšie informácie sú dostupné na https://www.minedu.sk/data/att/17685.pdf. Zajtra, 29. novembra, prebieha vyučovanie podľa rozvrhu a príslušnej formy vzdelávania.
            PaedDr. Marta Sendeková, PhD.
            riaditeľka
          • Súťaž o najlepšie športové video

• 25.10.2020 21:14
          • V tomto dištančnom období je nesmierne dôležité udržiavať sa vo fyzickej aj psychickej kondícii. Účinným prostriedkom je samozrejme šport a fyzická aktivita. Učitelia TSV preto vyhlasujú pre všetkých študentov našej školy súťaž o „Najlepšie športové video“. Pravidlá sú jednoduché.

• Tvorivý týždeň a tanečné piatky v 2.A

• 23.10.2020 16:20
          • Keďže sa nám blíži zima, pani vychovávateľka sa rozhodla, že si uštrikujeme šálik. Potrebovali sme jedno klbko vlny a šikovné rúčky. Tiež máme v 2.A takéto úžasné tanečné piatky.
          • Svetový deň jablka v 1.C

• 22.10.2020 23:56
          • 21. október bol vyhlásený za Svetový deň jablka.  Aj žiaci 1.C triedy si tento deň pripomenuli rôznymi aktivitami. Dozvedeli o význame jablka pre ľudské zdravie a jeho blahodarných účinkoch i o spôsobe jeho spracovania. Ochutnali rôzne dobroty pripravené z jabĺk o ktoré sa postarali usilovné mamičky.