• 2.A na zmrzline

• 16.06.2021 07:34
          • V dnešný krásny slnečný deň sme dostali milé prekvapenie. Naša pani vychovávateľka nás zobrala na zmrzlinu. Mohli sme si vybrať, akú sme len chceli. Dokonca nás pani predavačka pochválila, aká sme úžasná a dobrá trieda.
          • Úspech v celoštátnej výtvarnej súťaži

• 09.06.2021 17:59
          • V celoslovenskej výtvarnej súťaži A slovo bolo u Boha v kategórii Srdce otvorené celému svetu sa umiestnil na 1. mieste náš žiak Karol H. zo 4.A. Obrázok vytvoril na spoločnú tému Ochraňujme našu Zem, aby sa znovu radovala. Gratulujeme a tešíme sa z úspechu!
          • Olympijské pohľadnice SOŠV

• 07.06.2021 17:10
          • Pri príležitosti blížiacich sa Hier XXXII. olympiády v japonskom Tokiu sa naša škola zapojila do výzvy Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) OLYMPIJSKÉ POHĽADNICE "Pripravení na Tokio!"
          • Kampaň MINIdigi

• 03.06.2021 19:37
          • V máji od 24.05. do 30.05. sa viaceré triedy z 1. stupňa zapojili do kampane MINIdigi, v rámci ktorej sme sa snažili o digitálnu miernosť, teda nachádzať správnu mieru pri využívaní digitálnych technológií.
          • Môj detský deň

• 29.06.2021 15:46
          • 1. jún je sviatok, ktorý patrí všetkým deťom. Medzinárodný deň detí, ktorý nevymizol z našich kalendárov ani tento rok. V školskom klube deti sme si tento deň spestrili zábavnými hrami. Pri hrách sa deti zabavili a precvičili si tiež svoje schopnosti, zručnosti a vedomosti.

• Krásny Deň detí!

• 01.06.2021 12:48
          • Milé deti,
            prajeme Vám všetko najlepšie k Vášmu sviatku, veľa radosti a lásky vo Vašich srdiečkach. Ďakujeme Vám, že nám denne pripomínate to, že v úprimnosti a jednoduchosti je skutočná krása človeka. Nech Vás chráni a žehná dobrý Boh.

• Do práce na bicykli

• 01.06.2021 11:06
          • Telocvikári pozývajú všetkých žiakov, rodičov a kolegov zapojiť sa do národnej kampane, ktorej cieľom je podporiť rozvoj cyklistickej a inej nemotorovej dopravy. Samozrejme, nezabúdajme na zdravotný benefit: viac pohybu = lepšie zdravie.
          • Posledné slová na rozlúčku od IV.G

• 28.05.2021 19:02
          • Dnes tu stojíme krásne oblečení, šťastní mladí ľudia. Naše osobnosti sa vytvarovali aj s dôležitou pomocou našich mentorov - teda našich učiteľov, ktorí neboli len ľuďmi, čo nám opravovali testy a hodnotili práce.

• Olympijský odznak všestrannosti

• 02.06.2021 12:44
          • Naša škola sa zapojila do národného projektu Olympijský odznak všestrannosti, v ktorom testujeme žiakov 6. ročníka ZŠ rôznymi motorickými testami. Cieľom projektu je aktivácia detí k pravidelnému športovaniu a motivácia rozvíjať všetky pohybové schopnosti.