• Dotyk Boha

• Dňa 24. mája sa študenti a žiaci našej školy zúčastnili stretnutia mladých pod názvom DOTYK BOHA.
          • Rozlúčka s maturantmi

• Piatok 19. 5. 2023 bol výnimočným dňom pre študentov IV.G v našej škole. Nastávajúci maturanti sa  prišli rozlúčiť s vedením školy a žiakmi každej triedy.
          • Školská konferencia II - vzduch

• V rámci projektu Slnko v sieti – Klimatické vzdelávanie a adaptačné opatrenia v škole prebehla  v mesiaci apríl/máj školská konferencia na tému VZDUCH

• Školská konferencia I - voda

• V rámci projektu Slnko v sieti – Klimatické vzdelávanie a adaptačné opatrenia v škole prebehla v mesiaci apríl/máj školská konferencia na tému VODA
          • Ocenenia vo výtvarných súťažiach

• Žiaci 2. stupňa našej Spojenej školy sv. Františka z Assisi získali  významné ocenenia  v štyroch výtvarných súťažiach. V týchto dňoch sa tešíme na prevzatie cien a vernisáže ocenených prác.
          • Poďakovanie rodičom

• Vďaka rodičom našej školy, ktorí si našli čas v sobotné dopoludnie a prišli pomôcť na brigádu, sa nám podarilo v areáloch obidvoch našich pracovísk skrášliť ich okolie.