• Volejbalový MIX turnaj

• V piatok 20. 10. 2023 sa hral prvýkrát MIX volejbalový turnaj stredných škôl, ktorého sa zúčastnili aj gymnazisti našej školy.
          • 3.G na predstavení v SND

• Keďže sa študenti počas víkendu nudia a smútia za školou, rozhodli sme sa, že pôjdeme na nedeľné predstavenie Apartmán v hoteli Bristol, ktoré sa na doskách SND hrá už 7 rokov.

• Návšteva Aurélia

• Žiaci šiesteho ročníka počas druhého októbrového týždňa navštívili Aurélium, zážitkové centrum vedy.
          • Ekostanovištia

• Oslavy dňa sv. Františka nesprevádzali len športové aktivity a hudba, ale aj prírodovedné skúmanie na ekostanovištiach. Napokon sv. František je aj patrónom ekológie a životného prostredia.
          • McDonalds Cup

• Žiaci a žiačky štvrtého ročníka vybojovali postup na okresné kolo vo futbale na známom McDonalds Cupe.
          • Akčné žiačky v rádiu Mária

• Naša spolupráca s rádiom Mária naďalej pokračuje. Po modlitbe ruženca v podaní detí 1. stupňa v rámci akcie „Milión detí sa modlí ruženec“ nasledovalo v štúdiu rádia poobedňajšie nahrávanie relácie „Birituálna minútka.“
          • Stužková slávnosť

• Po aktívnej príprave programu, požehnaní stužiek a zorganizovaní celého večera konečne nastal dlhoočakávaný deň "D".