• Pozvánka - Praveká jaskyňa

• Milí žiaci, vážení rodičia, vážený pedagogický zbor, pripravili sme pre Vás jedinečný a originálny zážitok, na ktorom sa svojou tvorbou podieľali žiaci a pani učiteľky prvých ročníkov.

• Volejbalový turnaj - postup

• Žiaci ôsmeho ročníka postúpili z obvodného volejbalového turnaja na okresný turnaj. Gratulujeme a prajeme im veľa šťastia v ďalšom kole.

• Marec - mesiac knihy

• Žiaci 4. ročníka v pondelok 11. 3. 2024 navštívili miestnu knižnicu v Karlovej Vsi, kde sa stretli s rozhlasovou moderátorkou a autorkou podcastov aj kníh Oli Džupinkovou, ktorá im predstavila knihu Rozprávky z Vlčích hôr.

• Divadelné predstavenie v anglickom jazyku

• Dnes sa žiaci prvého ročníka gymnázia zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku, konkrétne išlo o spracovanie diela 1984 od Georga Orwella v prevedení anglických hercov z TNT Britannica.

• Všetkovedko

• V súboji o „najmúdrejšieho medzi najbystrejšími“ si 94 detí prvého, druhého, tretieho a štvrtého ročníka otestovalo svoje vedomosti nielen z matematiky, ale  aj z ostatných predmetov. Žiaci získali titul Všetkovedkov učeň alebo Všetkovedko.

• Divadelný workshop pre 4. ročník

• Naši štvrtáci minulý týždeň absolvovali divadelný workshop "Za oponou" s hercami z Divadla FÍ.  Naučili sa, ako vzniká divadelné dielo a spoločne si vytvorili vlastnú krátku bábkovú inscenáciu.