• Krížová cesta v ŠKD

• Minulý týždeň v rámci ŠKD sme sa modlili Krížovú cestu v oddeleniach. Modlili sme sa vonku na školskom dvore alebo v kaplnke. Deťom sme pomohli uvedomiť si hodnotu obety lásky, ktorú Pán Ježiš pre nás a pre našu spásu vykonal.

• Deň vody

• V piatok 22. 03. sme si so žiakmi pripomenuli dôležitosť vody v našich životoch v rámci Svetového dňa vody.

• Moja família

• V piatok 22. 04. 2024 si žiaci na hodinách informatiky vyskúšali, aké ľahké/náročné je postarať sa o rodinu. Aby boli všetci členovia rodiny zdraví, šťastní a aby finančné náklady neprevyšovali príjmy.

• Beseda s včelárom

• Dňa 21. 3. navštívil žiakov druhých ročníkov pán včelár, ktorý veľmi pútavo rozprával o živote včiel. Postupne zasvätil žiakov do tajomného sveta včelieho spoločenstva, ich poslania v prírode či deľby práce medzi sebou.

• Matboj

• V piatok 15. 03. 2024 sme sa zúčastnili matematickej súťaže MATBOJ. Žiaci súťažili v štvorčlenných tímoch. Naši draví piataci sa umiestnili na 2. mieste z približne 30 tímov.

• Biologická olympiáda

• Srdečne blahoželáme našej žiačke Terézii B. z 8.B, ktorá zvíťazila v okresnom kole Biologickej olympiády kat. C. Dnes našu školu reprezentovala v priestoroch Prírodovedeckej fakulty UK v krajskom kole.