• EKOhry

• V rámci ŠKD sa deti 1. až 4. ročníka zapojili do zábavných ekoaktivít, ktoré sa konali na školskom dvore, ale aj v jednotlivých oddeleniach.

• Deň narcisov

• Dňa 18. 4. si žiaci 1.B triedy počas ŠKD pripomenuli tento deň, ktorý je určený na prospešnú zbierku Ligy proti rakovine.

• Nástroje rodičovskej kontroly - online podujatie

• Milí rodičia,
              dávame do pozornosti  online podujatie Nástroje rodičovskej kontroly. Spoločné hľadanie bezpečnej cesty online priestorom“, ktoré sa bude konať 25. 4. 2024; 17:30 – 19:00.

• Futbalový úspech

• Obrovský úspech našich piatakov a šiestakov. Chalani postúpili na celokrajské kolo v Školskom SFZ pohári. Gratulujeme!

• Slovenské ľudové piesne

• Vo štvrtok, 11. 4. 2024, sme si vypočuli krásne slovenské ľudové piesne v podaní šikovných prváčikov, druhákov a tretiakov našej školy v knižnici na V20.

• Mám básničku na jazýčku

• V utorok, 26. 3. 2024, sme si vrámci oddelení ŠKD vypočuli recitácie detí, ktoré nám prezentovali svoj recitačný talent v súťaži “Mám básničku na jazýčku”.